Beats, Powerbeats Pro’nun dört yeni renginin 9 Haziran’da başlayacağını doğruladı

Powerbeats Pro

Beats bugün Powerbeats Pro kablosuz kulaklıklarının dört yeni rengini duyurdu. Yeni tonlar orijinal seriden çok daha parlak ve daha canlı. Ürün,  sarı, pembe, kırmızı ve mavi renkleri ile tanıtıldı. Apple’ın web sitesinden, mağazalarından ve diğer perakendecilerinden 9 Haziran’da standart 249,95 ABD doları fiyatıyla satışa sunulacak.

Powerbeats Pro

Powerbeats Pro ilk olarak Nisan 2019’da piyasaya sürüldü ve Beats’ın ürünlerinin yeni renklerini yayınlaması oldukça popüler. Bununla birlikte, bu yeni Powerbeats Pro, FCC’den geçti, bu da kulakiçi kulaklıkların iç kısımlarında hafif bir değişiklik olabileceğini gösteriyor. Ancak bu yeni renkler için hiçbir özelliği değişmedi. Hala sundukları:

  • Dokuz saate kadar sürekli pil ömrü (çanta dahil 24 saat)
  • IPX4 ter ve su geçirmezlik
  • Güvenli uyum için ayarlanabilir kulak kancaları
  • Ses ve parça kontrolleri için her kulaklıkta fiziksel düğmeler
  • Kolay eşleştirme ve eller serbest “Hey Siri” ses komutları için Apple’ın H1 çipi

Ses performansı da aynı kalır, ki bu çok iyi bir şeydir.

Daha önce olduğu gibi, (çok büyük) şarj kutusu, hangi kulakiçi kulaklıkların rengine bakılmaksızın siyahtır. Lightning konnektörüyle şarj olur; ne yazık ki Beats, Powerbeats Pro için henüz kablosuz bir şarj çözümü sunmadı.

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!