Prodigal Son 2.Sezon Ne Zaman Geliyor?

Prodigal Son 2. sezonunu bekleyenlere müjdemiz var! 2.sezon ne zaman geliyor, kimler oynayacak ve Prodigal Son hakkındaki diğer her şey için yazımızı okumaya devam edin.

Prodigal Son Konusu

Doksanlarda New York polisi etkili bir psikoterapist olan Martin Wheatly’ni (Michael Sheen) kendi evinden kollarında kelepçelerle çıkarır. “Cerrah” ismi verilen bu seri katil 23 kişiyi öldürmüştür.

Podrigal Son

30’larına geldiğinde soyadını Bright olarak değiştiren Malcolm (Tom Payne) FBI’ın en iyi adli psikologlardan biri olur. Ancak teşkilattaki bu konumunu kendine has yöntemleriyle elde eder ve pek tutarlı olmayan psikolojiye sahiptir. Kısa süre sonra, New York polisinin eski bir danışmanı ona başvurur. Cerrah’ın bir kopyası çıkmıştır ve katili yakalamak için ona ihtiyaç duyar.

Prodigal Son 2.Sezonun Kadrosu

Podrigal Son

Prodigal Son’un ikinci sezonunda, 1.sezonun oyuncu kadrosunun bir kez daha geri dönmesi bekleniyor. Buna suç profilcisi Malcolm Bright olarak Tom Payne ve seri katil Martin Whitly rolündeki Michael Sheen dahildir. Bellamy Young’ın da annesi Jessica ve Halson Sage olarak kız kardeşi Ainsely olarak geri dönmesi bekleniyor. Geri dönmeyi umduğumuz diğer yardımcı karakterler arasında Lou Diamond Phillips, Aurora Perrineau, Frank Harts ve Keiko Agena yer alıyor.

Prodigal Son 2.Sezon da Neler Olacak?

Prodigal Son’un ilk sezonu, babası Martin Whitly’nin The Surgeon olarak bilinen bir seri katil olduğu Malcolm Bright’a odaklanıyor. Çocukken, Malcolm babasının tutuklanmasında kilit rol oynamış ve o zamandan beri onu görmemiştir. Ancak NYPD’ye profilci olarak katıldığında, ‘babasıyla’ bir kez daha yüzleşmek zorunda kalır.

Prodigal Son

Dizinin ekranlara dönüşü öncesinde ikinci sezonun konusu henüz açıklanmadı. Ancak kısa bir tanıtım fragmanı, dramatik birinci sezonun ardından daha çok Ainsley Whitly’ye odaklanacağını ima ediyor gibi görünüyor. Bunun yanı sıra, izleyicilerin Malcolm’un ailesinin neden olduğu şeytanlarla bir kez daha başa çıktığını görmesi muhtemeldir.

2.Sezon Ne Zaman Geliyor?

FOX, ağda ne zaman yayınlanacağını yayımladı ve 12 Ocak’ta başlayacağını açıkladı. Gösteri, Pazartesi gecesinden Salı gecelerine taşınacak. Ancak, Birleşik Krallık’ta olan izleyiciler muhtemelen biraz daha bekleyecek.

Prodigal Son 2.Sezon Ne Zaman Geliyor? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!