PS5 Exclusive Oyunları Konsolun Gücünü Gösterecek

PS5 Exclusive oyun playstation

Sony’nin iddialarına göre PS5 exclusive oyunları cihazın tam performansını sunacakmış ve üçüncü parti yapımlara da Playstation 5 adına yol gösterecekmiş.

Sony’nin konsol lansmanında birçok yapım gösterildi. Şüphesiz ki bu gösterilenlerden dikkat çekeni konsola özel olan yapımlardı. Yeni nesil beraberinde birçok yeni özelliği getirecek ve ilgili konsolun yapımcı firmasının yaptığı açıklamalara göre de konsola özel yapımlar cihazın gücünü sınırlarına kadar gösterecek.

PS5 Exclusive oyun playstation

PS5 Exclusive Oyunları ile Playstation 5’de Üst Düzey Oyun Deneyimi

PS5 exclusive oyunları iddialara göre Playstation 5’in sınırlarını sonuna kadar zorlayacakmış. Özellikle SSD teknolojisinin üzerinde duran Sony; yeni nesil konsollarla beraber çok daha net, performanslı ve akıcı bir deneyimin yaşanacağı sinyalini veriyor. Bu konuda cihaza özel çıkacak olan yapımların üçüncü parti firma üreticilerine de yol göstereceğini söyleyen Sony, kendi stüdyolarının hazırlayacağı özel markalara çok güvendiklerini söyledi. Hatırlarsanız düzenledikleri lansmanda da yeni Horizon 2, Spider-Man: Miles Morales, Demon’s Souls Remake, Ratchet and Clack ve Gran Turismo isimleri tanıtılmıştı. İlgili markalar gerçekten de cihazın sınırlarını sonuna kadar zorlayabilecek mi, hep beraber göreceğiz.

PS5 Exclusive oyun playstation

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.