PUBG 70M Satışı Geride Bıraktı

Battle Royale oyun akımının en popüler oyunlarından biri olan PUBG 70M satışı geride bıraktı.

PUBG geliştiricileri, geçen günlerde oyunun satış rakamlarını açıkladı. Açıklanan verilere göre PUBG 70M kopya satışını geçti. Bu başarıdan sonra geliştiriciler 22 Temmuz’da gelecek olan sezon 8 ile birlikte Sanhok haritasını yenileyeceklerini belirtti.

PUBG 70M Satışı Geride Bıraktı
Pubg-Hd-Wallpaper-1920×1080-Pubg-Free-Uc-100.jpg

Yeni Sezon ve Yeni Özellikler

Yapım, 2017 yılındaki çıkışından beri anlık oyuncu sayısı olsun yayın platformlarındaki izlenme sayısı olsun her zaman üst sıralara oynamıştı. Bu başarılardan sonra da geliştiriciler oyundan desteğini çekmedi ve 8. sezonun yeniliklerini açıkladı. Harita yenilemesi dışında oyuna eklenecek olan önemli özelliklerden birisi de Ganimet Kamyonu. Bu kamyon harita içinde dolaşacak ve oyuncular, eklentileri önceden takılmış silahlar ve önemli ganimetler elde etmek için bu kamyonu yağmalamaya çalışacaklar. Sezon 8 ile birlikte dereceli sistemi de düzenlenecek. Yeni sistem, oyundaki bireysel başarınız ve takım sıralamanızı göz önüne alarak size puanlar verecek. Yeni sezon 15 Temmuz itibariyle PC test serveri için aktif. 22 Temmuz’da ise konsol için aktif olacak.

PUBG 70M Satışı Geride Bıraktı

Bu yazımızda PUBG ile ilgili son gelişmeleri derledik. Bu tarz gelişmelerden haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR