Rainbow Six Siege Xbox Game Pass ve Android’e Geliyor

Microsoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Xbox Game Pass ve Android’e geleceğini duyurdu.

Salı günü yayınlanan, oldukça şüpheli bir teaser’ın ardından Microsoft, Ubisoft‘un multiplayer FPS oyununun 22 Ekim tarihinde Game Pass‘e geleceğini resmi olarak onayladı.

Oldukça rekabetçi olan ve aynı zamanda heyecanlı bir e-spor sahnesine sahip yapım, abonelik servisine bu hafta geliyor. Servise eklendikten sonra ne yazık ki PC için oynanamayacak olsa da Xbox One ve Android’den oynanabilecek. Tabii böylesine rekabetçi bir oyunu telefonunuzdan oynamak ne kadar mantıklı, orasını düşünmeyi size bırakıyoruz.

Rainbow Six Siege Xbox Game Pass ve Android

Eğer oyunu Game Pass kullanarak indirmeyi tercih ederseniz, hem oyun-içi satın alımlarda %10 indirim kazanacak hem de 5. Yıl Pass’ine sahip olacaksınız. Bu Pass ile yeni operatörler açabilir, çeşitli boostlar kazanabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Servise gelen sürüm Standart Sürüm olacak gibi duruyor. Bu şu anlama geliyor; legacy statüsüne sahip operatörleri oyun-içi para birimini kullanarak açmanız gerekecek.

Rainbow Six Siege Xbox Game Pass ve Android

Rainbow Six Siege, 2020 yılı içerisinde yeni konsolların çıkışıyla beraber ücretsiz bir güncelleme almayı planlıyor. Bu güncelleme yapıma, konsollar için 4K-120 FPS desteği ekleyecek. Oyun o zamana kadar Game Pass’te kalır mı yoksa ayrılır mı, bunu zaman gösterecek.

Daha fazla oyun haberleri için Otağın Instagram ve Twitter hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR