Raised by Wolves 2.Sezon Gelecek mi?

HBO Max, Raised by Wolves 2.Sezon’un müjdesini verdi; İşte bir sonraki sezonun ne zaman geleceği ve ne hakkında olacağı.

Raised by Wolves 2.Sezon Geliyor!

Wolves tarafından yetiştirilen  iki Android’in gizemli bir gezegene inmesiyle başlar. Ana hedefleri insan çocukları yetiştirmek gibi görünür, ancak bu bir bilim-kurgu distopisi olduğu için istekleri plana uygun gitmez. HBO Max serisinin ilk sezonu daha yeni bitmiş olsa da, seyirciler şimdiden ikinci sezonu bekliyorlar. İki Android insanı büyütürse ne olacağı sorusu baştan çıkarıcı bir sorudur. WarnerMedia’nın yeni dizisi HBO Max’te en iyi performans gösteren orijinal yapımı olması uzun sürmedi. Bu nedenle, Raised by Wolves’un başka bir sezon izleyeceği  kaçınılmazdı. Tahmin edildiği gibi Alien ve Blade Runner auteur Ridley Scott’ın iddialı dizisinin 2.sezonu geliyor.

Raised by Wolves 2.Sezon

Hayranlar, 2. sezon için heyecanlılar ve HBO Max’in başkanı Sarah Aubrey’nin dizi açıklaması sadece bu duyguyu güçlendirdi.

“Raised By Wolves’u düşündüğümde, aklıma sanat; ilgi çekici bir hikaye oluşturmak, bu dünya dışı yapım tasarımında sanat, özel efektler ve sinematografi, aktörlerimizin bu unutulmaz karakterleri tasvirleri, ve Ridley Scott, Aaron Guzikowski ve olağanüstü ekibimizin efsanevi çalışması geliyor. Listelerin zirvesindeki bu seri, Ridley’in bilim-kurgu ve korku özelliklerini güzel bir şekilde bir araya getirirken, hayranlarına bir süredir gördükleri en orijinal hikayelerden birini sunuyor. 2. Sezon için neler olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum.

Raised by Wolves 2.Sezon Kadrosu

Raised by Wolves 2.Sezon
Raised by Wolves 2.Sezon

HBO Max, resmi bir açıklama yapana kadar Raised by Wolves 2.Sezon tam kadrosunu bilmeyeceğiz. Ancak elbette bir tahmin yapabiliriz, Amanda Collin’in Annesi ve Abubakar Salim’in Babası olmadan Raised by Wolves 2. sezonunu resmetmek zor olur. Travis Fimmel’den Marcus, Winta McGrath’s Campion ve Niamh Algar’dan Sue’nun da geri dönüş yapması muhtemel. Holly rolünde Aasiya Shah, Hunter rolünde Ethan Hazzard, Paul rolünde Felix Jamieson, Tempest rolünde Ivy Wong, Tempest rolünde Jordan Loughran ve diğerleri de 2. sezonda görünebilir.

Raised by Wolves 2.Sezonun Konusu

Raised by Wolves 2.Sezonun konusu henüz açıklanmadı, ancak birinci sezonunun sonuna bir göz atmak gerekirse; o zaman 2. sezon Annenin tuhaf yılan bebeğinin yanı sıra, Anne ve Baba’nın tropikal tarafında daha fazla görecek. Kepler-22b gezegeni, şu andan itibaren 2. sezonun büyük girişini yapmasına ve 1. sezonun pek çok soruyu cevapsız bıraktı. Yeni sezonda bir çok şey olabilir, ancak şovmen Aaron Guzikowski şimdiden bazı spoilerlar verdi.

Raised by Wolwes 2.Sezon

“2. Sezon’da daha fazla geri dönüş olacak ve belki de her şey bittikten sonra orada neler olabileceğini görmek için bazı günümüz dünyaları da olacak, çünkü Dünya’da hala necromancers var. Arkasında, çoğu bırakıldılar. Mithraic belli ki onlarla birlikte getirmek istemedi. Onlarla işleri bitti, onlara güvenmediler. Bu yüzden Kepler-22b’de onları bekleyen buldukları dışında onları yeryüzünde bıraktılar.”

Aoran Guzikowski

Raised by Wolves 2.Sezon Ne Zaman?

Raised by Wolves’un 2.sezonunun ne zaman geleceği henüz belli değil.

Raised by Wolwes 2.Sezon Gelecek mi? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!