Rambo Mortal Kombat 11’e Geliyor

Kendine has bir kitlesi ile yıllardır adından söz ettiren Mortal Kombat yeni dönemde de kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz dönemlerde yayınlanan ”Kombat Pack” ile başta Joker ve Terminator gibi karakterleri oyuna getiren yapımcı bu sefer ise geçtiğimiz günlerde yayınlanan ”Kombat Pack II” ile John Rambo Mortal Kombat 11’a geliyor.

Rambo Mortal Kombat 11

Resmi hesaplarından yayınlanan videoyla duyurulan Rambo karakterinin gelmesi birçok oyuncuyu sevindirdi. Rambo karakterini ise bizzat Sylvester Stallone seslendirmesiyle geliyor. Yeni gelen Kombat Pack ile Rambonun dışında serinin efsane karakterlerinden olan ”Mileena” ve ”Rain” de eklenen yeni karakterler arasında. Çıta bu kadar yükselmişken bakalım bir diğer Kombat güncellemesinde bizi hangi efsane film karakteri bizi karşılayacak?

Rambo Mortal Kombat 11’de!

Yeni gelen karakterleri resmi hesabından yaptığı Mortal Kombat 11 Ultimate videosu ile gösteren NetherRealm Studios, Ultimate sürümü duyurusu ile de yeni nesillere göz kırptı. Yeni dönemde birçok oyun şirketinin yaptığı gibi NetherRealm Studios da oyuna eski nesilde sahip olan oyuncuların yeni nesillere ücretsiz bir şekilde yükseltme yapacağını duyurdu. Yeni nesil konsollarda çapraz oynayışın yanı sıra 4K oynayış desteği ve yükleme sürelerini en aza indirmeyi vaat eden firma bu durumu yeni nesil Xbox ve Playstation sahiplerine ücretsiz sunacağını bildirdi.

Rambo Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 Ultimate, oyun duyurulduğundan beri gelen iki kombat paketini içermesinin yanı sıra aftermatch genişlemesiyle 17 Kasım’da tüm platformlara geliyor.

Daha fazla oyun haberleri için Otağ’ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR