Ratched 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

ratched 2.sezon

Ratched 2.Sezon hayranları tarafından sabırsızca bekleniyor. Dizi, yayınlandığı haftada izleyenlerini karanlık psikolojik gerilime çekerek yükselen Netflix orijinallerinden biri oldu.

Dizinin yayınlanan son bölümünde oldukça kuşkulandırıcı ve meraklandırıcı olaylar yaşandı. Neyse ki psikolojik gerilim dizisi Ratched 2. Sezon için onay aldı. Şimdi gelelim Ratched 2. Sezon hakkında bildiğimiz her şeyi anlatmaya:ratched 2.sezon

Ratched 2. Sezon Ne zaman? Ratched 2. Sezon Var Mı?

Ratched 2.sezon için onay almasına rağmen dünyada yaşanan corona virüs pandemisi nedeniyle çekim ve yayın tarihi tam olarak bilinemiyor. Ancak dizinin toplamda 18 bölüm olacağını yani 10 bölüm daha çekileceğini söylebiliriz. Eğer çekimler 2021’de başlarsa Ratched 2. Sezon’a 2022’nin başlarında kavuşabiliriz.

Ratched 2. sezonun kadrosunda kimler var?

Ratched 2.sezonun tüm kadrosunun resmi onayı henüz alınmamış olsa da, büyük olasılıkla ilkinden hayatta kalan kilit oyuncular gelecek sezonda da olacaklar. Yani Sarah Paulson, Edmund Talleson, Finn Wittrock, Sophie Okonedo ve Amanda Plummer’den eminiz. ratched

Akıl hastanesinde geçen ve oldukça sürükleyici olan orijinal bir Netflix dizisi olan Ratched, psikoloji meraklıları için bulunmaz bir nimet. Korkutucu deneyler ve insanların iç yüzünü görmek istiyorsanız kesinlikle bu hemşireyi takip etmelisiniz!

Ratched 2.Sezon Netflix’de Ne Zaman Yayınlacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!