Realme X50 PRO Android 11 Betası Açılıyor

Realme X50 PRO Android 11 beta sürümünü denemek için geliştirici arıyor. Şirket, tecrübeli kişilere öncelik vereceklerinin altına çizdi.

Şirket, henüz beta programının ilk aşamalarında olduğunu dile getirdi. Ayrıca, Telefonun yazılım paketinin sadece Realme UI bazlı olacağını ve gömülü Android özelliklerinin yer almayacağının altını çizdi. Bu nedenlerden ötürü, şirket özellikle tecrübeli telefon geliştiricilerini arıyor.

Realme X50 PRO Android 11 Beta

Realme X50 PRO Android 11 Betaya Dair Raporlar

Programa katılacak kişilerin telefonlarındaki ROM depolarını silmesi gerekmekte olacak. Bu ise işletim sisteminin silinmesi anlamına geliyor. Bu nedenle, gerçekten tecrübesi olmayan insanların bu programın testine katılmaması gerekiyor. Program aşamasındaki açıklamalara gelirsek, Şirket; telefonun şu anlık kullanıcılar için stabil bir performans sunmadığını aktardı. Bunun yanı sıra, otomatik zamanlama özelliğinin çalışmadığını, bundan dolayı da manuel zamanlamanın kullanılmasının gerektiğini belirtti. Bazı sistem fonksiyonlarının çalışmadığının ve sistem arayüzününde hiç hayal edildiği gibi olmadığını rapor etti.

Realme X50 PRO Android 11 Beta

Daha fazlası haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini takip edin.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR