Resident Evil: Infinite Darkness Netflix’e Geliyor

Capcom etkinliğinde konuşan yetkililer, Resident Evil: Infinite Darkness’ın 2021 yılında Netflix’te olacağını duyurdu.

Capcom TGS Live 2020 etkinliğinde konuşan, baş yapımcı Hiroyuki Kobayashi CGI gösterisi ile ön gösterim yaptı. CGI serisi korku temasına bağlı olacak. Leon S.Kennedy ve Claire Redfield’ın büyük karanlık bir konağı keşfederken ki meceralarını işleyecek. Resident Evil: Infinite Darkness için şu ana kadar olan her şey oyunlarla oldukça uyum içerisinde.

Açıklama, projenin Netflix Portekiz tarafından sızdırılmasının akabinde geldi. Sözü geçen hesap Resident Evil: İnfinite ile alakalı fragman paylaşıp hemen silmişti. Ancak bu fragman hızlı bir şekilde yayıldı.

Resident Evil: Infinite Darkness

Şu anda dizi hakkında çok fazla bilgi yok. Resident Evil Infinite Darkness, başrolünü Wesker Çocukları’nın oynadığı canlı aksiyon Resident Evil serisinden oldukça farklı duruyor. Canlı aksiyon serisi her biri 1 saatten oluşan 8 bölümden oluşacak. Supernatural dizisinden tanıdığımız Andrew Dabb’ın yönetmen olacağı ve Bronwen Hughes ilk iki bölüm için yönetmen olacağı doğrulandı.

2021 yılı serinin hayranları için oldukça güzel bir yıl olacak. İki dizinin yanı sıra Resident Evil: Village gösterimi de görebiliriz.

Daha fazla oyun haberleri ve dizi haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR