Riot Games Valorant Reyna’yı Tanıttı

valorant reyna

Valorant Reyna tanıtıldı. Riot Games, popüler oyunu için yeni karakteri tanıttı. Karakter Meksika’lı ve hiçlik teması olmasıyla dikkat çekiyor.

Hard shooter mekanikleriyle yetenek kullanımını birleştiren Valorant, oyuncular tarafından çokça sevildi ve kısa sürede popüler hale geldi. Halen beta sürecinde olan oyunda şu anda toplam 10 karakter bulunuyor, söz konusu oyunun 2 Haziran tarihinde de tam sürüme geçiş yapacağı duyurulmuştu. Riot Games shooter oyununa, tıpkı League of Legends’te yaptıkları gibi, sık sık yeni karakter ekleyeceklerini ve oyunu sık sık güncelleyeceklerini söylemişti. Yeni gelen bilgilere göre oyunun çıkışından beri eklenen ilk yeni karakter de artık gün yüzüne çıktı.

valorant reyna

Valorant Reyna ile Tanışın

Yeni eklenecek olan karakterin adı Reyna olacak. Karakter, tıpkı League of Legends’ten Kai’Sa gibi, hiçlik temasıyla gelmesi ve Meksika kökenli olmasıyla dikkat çekiyor. Riot Games, söz konusu karakteri yayınladıkları bir Twitter gönderisi ile duyurdu.

Karakter hakkında Twitter üzerinden paylaştıkları oynanış videosu ile yetenekleri hakkında fikir sahibi olabiliyoruz. Anlaşılan o ki karakterin bir yeteneği haritada görüş kısıtlaması yapmasını sağlıyor, bunun dışında diğer yeteneklerle ilgili bir şey göremedik. Karakter ve oyun hakkında yeni bilgiler geldikçe sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz, bizi takipte kalın.

valorant

Oyun 2 Haziran tarihinde, Türkçe dil desteği ve Türkiye sunucularıyla beraber, tam sürüm çıkışını gerçekleştirecek.