Rivaldale Oyuncusu Cole Sprouse Tutuklandı

cole sprouse tutuklandı

31 Mayıs Pazar günü Santa Monica’da ırksal eşitsizliğe karşı protestolara katılırken aktör Cole Sprouse tutuklandı. Riverdale yıldızı, George Floyd’un ölmesi sonrasında geçen hafta sonu protesto etmek için Santa Monica Broadway’de toplanan birkaç düzine bir grup protestocunun arasında yer aldı.

Cole Sprouse Tutuklandı ve Açıklama Yaptı:

Instagram’daki protesto hakkında yazan Sprouse, “Santa Monica’daki son öncü olduğu gibi dayanışma içinde dururken gözaltına alındım. Ayrılma seçeneği verildi ve geri çekilmezsek tutuklanacağımız konusunda bilgilendirildi.”

View this post on Instagram

A group of peaceful protesters, myself included, were arrested yesterday in Santa Monica. So before the voracious horde of media sensationalism decides to somehow turn it about me, there’s a clear need to speak about the circumstances: Black Lives Matter. Peace, riots, looting, are an absolutely legitimate form of protest. the media is by nature only going to show the most sensational, which only proves a long standing racist agenda. I was detained when standing in solidarity, as were many of the final vanguard within Santa Monica. We were given the option to leave, and were informed that if we did not retreat, we would be arrested. When many did turn to leave, we found another line of police officers blocking our route, at which point, they started zip tying us. It needs to be stated that as a straight white man, and a public figure, the institutional consequences of my detainment are nothing in comparison to others within the movement. This is ABSOLUTELY not a narrative about me, and I hope the media doesn’t make it such. This is, and will be, a time about standing ground near others as a situation escalates, providing educated support, demonstrating and doing the right thing. This is precisely the time to contemplate what it means to stand as an ally. I hope others in my position do as well. I noticed that there are cameras that roll within the police cruisers during the entirety of our detainment, hope it helps. I’ll speak no more on the subject, as I’m (1) not well versed enough to do so, (2) not the subject of the movement, and (3) uninterested in drawing attention away from the leaders of the #BLM movement. I will be, again, posting the link in my story to a comprehensive document for donations and support.

A post shared by Cole Sprouse (@colesprouse) on

“Birçoğu ayrılmak için döndüğünde, rotamızı bloke eden başka bir polis memuru hattı bulduk, bu noktada bizi sıkıştırmaya başladılar.”

“Düz beyaz bir adam ve kamusal bir figür olarak, tutukluluğumun kurumsal sonuçlarının hareket içindeki diğer insanlarla karşılaştırıldığında hiçbir şey olmadığı belirtilmelidir.”

“Bu kesinlikle benim hakkımda bir anlatı değil ve umarım medya böyle bir şey yapmaz. Bu, bir durum arttıkça başkalarının yanında durma, eğitimli destek sağlama, doğru şeyi gösterme ve yapma zamanıdır ve olacaktır. ”

Cole Sprouse Tutuklandı

Sprouse ekledi: “Bu tam olarak bir müttefik olarak durmanın ne anlama geldiğini düşünmenin tam zamanı. Umarım konumumdaki diğer kişiler de yapar. Gözaltımızın tamamı boyunca polis kruvazörlerinde dönen kameralar olduğunu fark ettim, umarım yardımcı olur. Konu hakkında daha fazla konuşmayacağım, çünkü (1) bunu yapmak için yeterince bilgili değilim, (2) hareketin konusu değil ve (3) Black Live Matter hareketinin liderlerinden uzaklaşmakla ilgilenmiyorum.”

Rivaldale Oyuncusu Cole Sprouse Tutuklandı adlı haberin sonuna geldik. Daha fazlası için Otağ‘ı ve ayrıca Dizi sayfamızı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!