Riverdale 5.Sezon Ne Zaman Geliyor?

Koronavirüs salgını sayesinde RIVERDALE‘nin son sezonu kısa kesilmek zorunda kaldı. Ama korkmayın, Riverdale 5.sezonla geri dönüyor ve başlangıç tarihi yaklaşıyor.

Riverdale resmen beşinci sezon için geri dönüyor, yani bir yıl daha gizem, romantizm ve bir sürü drama garantisi var. Kimlerin geri döneceği, ne zaman yayınlanacağı ve neler bekleyebileceğimiz dahil olmak üzere dizinin şimdiye kadarki beşinci sezonu hakkında bildiğimiz her şey burada.

Riverdale 5.Sezonda Neler Olacak?

Şov başka bir eğlence sezonu için geri geldiğinde işler kesinlikle farklı görünecek. Gösterinin kaldığı yerden yeniden başlayacağını bilsek de, yaklaşan zaman atlaması, muhtemelen büyüdüklerinde hala birlikte görmeyi umduğumuz çiftler de dahil olmak üzere tüm favori karakterlerimiz için işleri kesinlikle değiştirecek.

Riverdale 5.Sezon

Hermione’yi oynayan Marisol Nichols, zaman atlamasından sonra Varchie için işlerin pek iyi gitmeyebileceğini ve Hermione’nin muhtemelen Veronica ile aynı durumda olacağını ima etti.

“Şunu söyleyebilirim ki, hayat hakkında doğru. Gençken ilişkiler çok karmaşıktır ve bazen çok ciddileşir ve bunu beğenip beğenmediğinizden emin değilsiniz. Bu sizi büyüdükçe takip ediyor ve her şey kolaylaşmıyor ve bunu Veronica ile göreceğiz.”

 Entertainment Tonight

Bu arada Mark Consuelos, bazı büyük çiftlerin sarsılmasının da muhtemel olduğunu açıkladı,

“Beşinci sezon mezuniyet ve sonra birkaç bölümden yedi yıl sonra atlayacaklar. Bu da üniversitede kalmama kararıydı. Kolej zamanını kronolojik sırayla tamamen terk eder ve sadece atlar. İnsanlar [yetişkin] hayatlarında, bazı insanlar farklı ilişkiler içinde.”

Roberto’ya göre plan, üniversiteden mezun olduktan sonra bir şeyin herkesi kasabaya geri getireceğidir.

Çekimler Başladı mı?


Çekimler başladı mı diye soracak olursanız cevabımız evet ama durumlar biraz karışık. Vancouver’da iki hafta karantinaya alındıktan sonra, oyuncular beşinci sezonun çekimlerine başlamak için 15 Eylül’de sete geri döndü. Ancak, Ekim ayı başlarında üretim bir kez daha ertelendi. Variety’ye göre, bölgede COVİD testlerinin işlenmesiyle ilgili bir sorun vardı. Bir hafta sonra, sonunda işler rayına girdi ve döküm ve mürettebat işe geri dönmek için başardık.

Riverdale 5.Sezonda Yeni Yüzler Olacak mı?

Beşinci sezonun Riverdale’e pek çok değişiklik getireceğini zaten biliyoruz (yedi yıllık bir zaman atlaması işleri karıştırmak zorundadır), ancak karışıma eklenecek bazı yeni karakterler de olacak. Insatiable’dan tanıyabileceğiniz Erinn Westbrook, kadroya kasabanın lokantasının eski sahibi Pop Tate’in torunu Tabitha Tate olarak katılacak.

Riverdale 5.Sezon Ne Zaman Geliyor?

Görünüşe göre çok yakında Riverdale’e geri döneceğiz. CW, 2021 programını resmen açıkladı ve Riverdale’in 20 Ocak’ta geri geleceği doğrulandı ve her zamanki Çarşamba gecesi zaman dilimine geri dönecek.

Riverdale 5.Sezon Ne Zaman Geliyor? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!