Robert Downey Jr Kahraman Çocuğa Söz Verdi

Robert Downey Jr kahraman çocuğa söz verdi. Kız kardeşini bir köpek saldırısından kurtarırken ciddi yaralanmalara maruz kalan genç ödüllendirilecek.

Kaptan Amerika’nın sana kalkan gönderdiğini duydum çocuk. Daha iyisini yapacağım.

Robert Downey Jr Kahraman Çocuğa Söz – Bridge Walker Kimdir?

9 Temmuz’da, 6 yaşındaki bir çocuk, 4 yaşındaki kız kardeşine saldıran köpeği durdurmak için kendisini kız kardeşinin önüne koydu. Bu olayda çocuğun yüzünde ve kafasında ciddi yaralanmalar oldu. Bu olay yüzünden ameliyata giren Bridger Walker, ailesinin dediğine göre 2 saatlik bir ameliyata girdi ve Walker’ın kafasına 90’dan fazla dikiş atıldı.

Robert Downey Jr Kahraman söz

Robert Downey Jr Kahraman Çocuğa Söz – Neler Söylendi?

Bridger, sen bir rockstarsın. Benim ismim Robert Downey Jr., ‘Tony’ karakterine hayat veriyorum ve bu beni Cap’in eski bir arkadaşı yapıyor. Onun sana bir kalkan gönderdiğini duydum. Ben daha da iyisini yapacağım. Bir sonraki doğum gününde beni aramayı unutma, senin için özel şeylerim var.

Walker’ın bu konuşmaya verdiği tepkiyi aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/CCv0uF5A9PP/

Daha önce Marvel Sinematik Evreni’nde Tony Stark/Iron Man’ı oynayan aktör, Tom Holland, Chris Evans, ve Mark Ruffalo gibi diğer oyuncuları da hassasiyetlerinden ötürü övmeyi de unutmadı. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini takip edin.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR