Robert Pattinson Batman Olacağını Tenet’te Öğrenmiş

robert pattinson batman

Tenet filminin başrollerinden biri olan ünlü oyuncu Robert Pattinson Batman rolünü kazandığını Tenet’in çekimlerine başladığı ilk gün öğrenmiş.

Pattinson, son zamanlarda ünlü yönetmen Christopher Nolan ile çalışmasıyla beraber gündeme gelmiş birisi. Twilight filmlerinden tanıdığımız ünlü oyuncu, Twilight’in üzerinde oluşturduğu “vampir çocuk” algısını yıkabilmek için birçok bağımsız yapımda ve orijinal filmde boy göstermiş, ünlü yönetmen Christopher Nolan’ın dikkatini çekerek ekibine girmeyi başarmıştı. Genellikle filmlerinde daha önceden çalıştığı oyunculara rol vermeyi seven Nolan’ın, Robert’e de Tenet’ten sonraki filmlerinde bol bol yer vereceğini söylemek yanlış olmaz.

robert pattinson batman

Robert Pattinson Batman Rolünü Tenet’in Çekimlerinde Öğrenmiş

Total Film ünlü yıldız Pattinson ile bir röportaj gerçekleştirdi. Röportajda Tenet filminin sürecinden ve Christopher Nolan ile çalışmanın gururundan bahseden Robert Pattinson Batman rolü için de açıklamalarda bulundu. Kendisi röportajda Batman rolü ile ilgili şunları söyledi:

Tenet çekimlerinin ilk gününde Batman rolünü kaptığımı öğrendim. Çok çılgın bir histi. Zor bir film, sonuç olarak Batman’dan bahsediyoruz, ancak güzel olacak.

Robert Pattinson

Warner Bros’un Batman seçimlerinde Nolan’a danıştığını zaten biliyoruz, hatırlarsanız Ben Affleck’i Nolan önermişti, Pattinson’u Nolan’ın önerdiğine hiç şüphe yok.

robert pattinson batman

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter hesaplarını takipte kalın!