Robert Pattinson Batman Performansı Övgü Alıyor

Robert Pattinson Batman

The Batman filminde bölge savcısı Gil Colson karakterine hayat veren Peter Sarsgaard, Robert Pattinson Batman karakterini canlandıracağı pelerinli ve mücadeleci performansına büyük övgüler yağdırdı.

Aktör Peter Sarsgaard, merakla beklenen çizgi roman filmi The Batman’de Robert Pattinson’ın performansından övgülerle bahsetti. Film 2020’nin başlarında çekime başladı, ancak Koronavirüs pandemisi nedeniyle çekimleri durduruldu. Başlangıçta, 2021 Haziran’da beyaz perdede gösterilmesi beklenen film, 2021’in Ekim ayına ertelendi.

Filmin, Wonder Woman 1984 ve James Gunn’ın The Suicide Squad filminden sonra büyük gişe elde edecek bir sonraki yüksek bütçeli DC projesi olması bekleniyor.

Robert Pattinson Batman

Robert Pattinson Batman Kadrosu ve Merak Edilenler

Matt Reeves tarafından yönetilen The Batman, Catwoman (Zoë Kravitz), The Riddler (Paul Dano) ve The Penguin (Colin Farrell) gibi çizgi romanlardan hayranların favori karakterlerini içerecek. Filmin kalan kadrosu arasında Alfred Pennyworth rolünde Andy Serkis, James Gordon rolünde Jeffrey Wright, Carmine Falcone rolünde John Turturro ve bölge savcısı Gil Colson rolünde Sarsgaard yer alıyor.

Oyuncu kadrosunun açıklanmasının ardından Sarsgaard’ın başka bir Batman düşmanı olan Two-Face’i oynayabileceği söyleniyordu. Ancak film için resmi oyuncu listesi yayınlandığında bu söylentiler hızla ortadan kalktı.

Bununla birlikte, Robert Pattinson’ın Batman/Bruce Wayne karakterini canlandırırken sergileyeceği performans ise film hakkında en çok merak edilen şey olmaya devam ediyor.

Robert Pattinson Batman

Robert Pattinson Batman Performansı Övgü Alıyor adlı haberin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.