Robert Pattinson ve Willem Dafoe Batman Film Posteri

Varsayımsal bir cast için hayranların yaptığı müthiş bir posterde Robert Pattinson Batman ve Willem Dafoe Joker olarak yayınladı.

Varsayımsal bir film için fan yapımı bir poster, Robert Pattinson’u Batman ve Willem Dafoe’u Joker olarak yayınladı. İki aktör geçen yıl psikolojik gerilim The Lighthouse filminde büyük eleştiriler aldı ancak her ikisi de çizgi roman türüne yabancı değil. Ünlü aktör, Sam Raimi’nin Spider-Man’ında Yeşil Goblin’i oynadı ve Pattinson, Matt Reeves’in yaklaşan filminde Bruce Wayne’i oynayacak. Filmde prodüksiyon bu yılın başlarında başladı, ancak korona virüs pandemisi nedeniyle işler kapatıldığında filme alınmanın sadece dörtte biri oldu. İngiltere’nin yeni koronavirüs yönergeleri yüzünden, film henüz çalışmaya başlayabildi, ancak hiç çekim yapılamadı.

Robert Pattinson Batman ve Willem Dafoe Joker Film

Robert Pattinson Batman ve Willem Dafoe Joker’i Oynayabilir

Grafik sanatçısı Psychboz, Dafoe’nun bir gün Joker’i oynama fikriyle açıkça ilgilendi, bu yüzden bu yeni Batman Who Laughs posteri oluşturuldu. Çizgi romanlarda karakter, Batman ve Joker’in bir kombinasyonu olan alternatif bir evrende kötü bir adam. Karmaşık bir hikayesi bulunuyor ve bir çok kişi bir gün büyük ekranda görmek isteyebilir. Reeves şu ana kadar Filmin komplo detaylarını gizledi, muhtemelen başka bir popüler çizgi romandan esinlenilmiş gibi görünüyor.

Robert Pattinson Batman ve Willem Dafoe Joker Film
Robert Pattinson & Willem Dafoe

Hayranlar, Reeves’in filmi ve hikayesi The Long Halloween arasında, neo-noir stili ve Riddler’ın varlığı gibi bazı benzerlikler olduğunu belirttiler. Birçoğu film hakkında daha fazla güncelleme için hevesli ve bazıları önümüzdeki DC projeleri hakkında bazı büyük güncellemeler olduğu söylenen sanal kongre DC FanDome sırasında Ağustos ayında gelebilir.

Pattinson ve Dafoe Batman Who Laughs filminde oynamayacaklar ama iyi bir ikili olacaklarını inkar edemeyiz.

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR