Lorem Ipsum

Otağ platformu sosyal medya hesapları aracılığıyla birden fazla kategoriden takipçisine hitap eden bir ağdır.
Kapat

UEFA Başkanı: Şampiyonlar Ligi Ağustos ayına kadar bitecek

sampiyonlar ligi

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Birliği kampanyaları başkanı Aleksander Ceferin’nin UEFA’yı 2019-20 sezonunu Ağustos ayına kadar bitirmek gibi bir planı var. 

Avrupa Ligi sezonlarının çoğu Covid-19 salgını nedeniyle Mart ayında askıya alındı, ancak birkaç lig önümüzdeki haftalarda yeniden başlatma planlarını açıkladı.

Fransızlar ve Hollanda uçuşlarını iptal etmesine rağmen Alman Bundesliga Cumartesi günü yeniden başladı ve Ceferin, ulusal liglerin en az% 80’inin sezonlarını bitirmesini bekliyor.

Şampiyonlar Ligi Ağustos ayına kadar bitecek

sampiyonlar ligi

“Bir fikrimiz var ama yönetim kurulunu beklemek zorundayız. Ağustos ayında da Avrupa sezonunun biteceğini söyleyebilirim ”dedi.

“İşler şimdi göründüğü gibi, Avrupa sezonunu bitirebileceğimize eminim. Liglerin çoğunun sezonu bitireceğini düşünüyorum. Yapmayacak olanlar, bu onların kararı. Ancak Avrupa UEFA kupasına katılmak istiyorlarsa yine de eleme oynamak zorunda kalacaklar. ”

Avrupa çapında 12 şehirde ağırlanması planlanan Euro 2020, gelecek yıla ertelendi.

Ceferin “Dokuz şehirle sohbet ettik ve her şey hazır,” dedi . “Üç şehirde bazı sorunlarımız var. Bu yüzden daha fazla tartışacağız. Prensip olarak, 12 şehirde yapacağız, ancak olmazsa dokuz veya sekiz şehirde yapmaya hazırız. ”

İÇERİK: F1, Belçika Grand Prix’te Seyircilerini Misafir Edemeyecek

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR