Samsung Galaxy Buds 2 Çıkış Tarihi ve Özellikleri

samsung galaxy buds 2 çıkış tarihi özellik

Samsung Galaxy Buds 2 çıkış tarihi ve özellikleri hakkında sizlere bilinen her bilgiyi derledik. İlgili konunun detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Ünlü firmanın merakla beklenen kablosuz kulaklıkları hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Özellikle Apple’nin “AirPods” ürünüyle başlattığı kablosuz kulaklık furyası, neredeyse her tarafından benimsendi ve ürünün benzer türevleri ortaya çıkmaya başladı. Öyle ki bazı firmalar, Sony gibi, ilgili ürün konseptini daha da iyi işleyerek konseptin yaratıcısı Apple’den bile çok çok daha iyi ürünler ortaya koymayı başardı. Genel kullanıcıya hitap etmesi beklenen ilgili cihaz hakkında da sizlere bilinen ve tahmin edilen detayları aktaracağız.

samsung galaxy buds 2 çıkış tarihi özellik

Samsung Galaxy Buds 2 Çıkış Tarihi ve Özellikleri Hakkında Bilgiler

Kablosuz kulaklığın çıkış tarihi için hala resmi bir açıklama gelmedi, ancak resmi olmayan kaynaklar Ağustos 2020 tarihini işaret ediyor. Muhtemelen 150-250 dolar bandında olacak olan cihazın korona virüsü nedeniyle sekteye uğraması da muhtemel. Siyah, kırmızı, lacivert, okyanus mavisi ve beyaz renk seçenekleriyle gelecek olan cihazın nevi şahsına münhasır bir tasarımı var, tasarım örneklerini aşağıda bulabilirsiniz.

samsung galaxy buds 2 çıkış tarihi özellik

Cihaz ile ilgili yeni bilgiler geldikçe sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Daha fazlası için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerine de göz atın.