Samsung Galaxy Fold 2 Ağustos’ta Raflarda Olacak

samsung galaxy fold 2

Samsung Galaxy Fold 2’nin üretimine başlanmış durumda. Cihaz, eğer korona virüsünden dolayı lojistik sıkıntılarla karşılaşmazsa, Ağustos’ta raflarda olacak.

Samsung’un katlanabilir telefonu Galaxy Fold 2 için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Seri üretimine geçtiğimiz günlerde başlanılan cihazın, Ağustos ayında raflarda olması bekleniyor. Ultra Thin Glass teknolojisiyle bükülüp katlanabilecek olan cihaz, katlanabilir telefon meraklıları tarafından heyecanla bekleniyor.

samsung galaxy fold 2

Samsung Galaxy Fold 2 Fiyatı

Yurt dışında 1880-1980 dolarlık fiyat bandında çıkış yapması beklenen Samsung’un yeni telefonu, şu anda rakipsiz gözüküyor. Katlanabilir telefon dünyasında fazla seçenek bulunmadığı için rakibi olmayan telefon, ayrıca fazla rağbet de görmüyor. Cihaz sadece katlanabilir telefon meraklılar tarafınca satın alınacak, bu bağlamda 3 milyon adet üretilecek.

Biz, katlanabilir cihazların telefon dünyasının geleceği olduğuna inananlardanız. Telefonlar gün geçtikçe büyüyor ve ceplerimize sığmamaya başlıyor, katlanabilir cihazlar bu noktada bizim imdadımıza yetişecek gibi duruyor. Katlanabilir teknolojilerin yeni yeni gelişmeye başladığı bir dönemdeyiz; bakalım gelecekte gerçekten de katlanabilir cihazlar piyasayı domine edebilecekler mi, hep birlikte göreceğiz.

samsung galaxy fold 2

Cihaz hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ettikçe sizleri haberdar edeceğiz, Otağ‘ın Instagram ve Twitter hesaplarını takipte kalınız.