Samsung Galaxy Fold Lite Çıkış Tarihi Ertelendi Mi?

Samsung Galaxy Fold Lite çıkış tarihi ertelenmiş olabilir. Cihazın akıbeti hakkındaki gelen bilgiler pek olumlu değil, kaynaklar 2021’i işaret ediyor. 5 Ağustos’da yapılacak çevrimiçi etkinlikte boy göstereceği iddia edilen cihaz, büyük bir ihtimalle bunu başaramayacak gibi gözüküyor.

$900 dolar bandında seyredecek olan telefonun, müşteriler için tam anlamıyla bir bütçe dostu olacağı düşünülüyordu. Telefonun varisi olan Fold 2’nin çıkışına denk gelmesi problemler yaratmış gibi gözüküyor. Bu nedenle Fold Lite, öteki modelinin satışlarının beklenenden daha az olmasını sağlayabilir ve piyasasına zarar verebilirdi. Sonuç olarak, bu bir iddia olmasına rağmen, şirketin Fold Lite’ı bu sebepten ötürü erteleme ihtimali yüksek.

Samsung Galaxy Fold Lite Çıkış Tarihi Ertele

Samsung Galaxy Fold Lite Çıkış Tarihi Ertelemesi

Samsung Galaxy Fold’un fiyatının yanına alternatif olarak 900$ dolar bandında bir Lite versiyonu çıkarmak, mobil dünyanın dev şirketleri için büyük bir adım. Daha önce de Huawei’nin CEO’sunun kabul ettiği gibi katlanabilir telefonlar toplumun ilgisini çekebilecek özelliklere sahip. Özellikle söz konusu Lite olunca, işler gerçekten rengini değiştiriyor. Çünkü Lite sürümü, bütçe dostu bir telefondan daha fazla olduğunu kanıtlamak için geliyor. Katlanabilir bir telefonun ücretinden daha uygun bir fiyat olarak gelmesinin yanında, Fold Lite Snapdragon 865 içerecek. Şu anlık Fold Lite’nin ertelenme iddiası resmi açıklamalarla desteklenmiş değil ama her halükarda ilgili cihaz, kendisini Ağustos‘ta sahneye çıkartacak. Bakalım, Samsung Galaxy Fold Lite çıkış tarihi ertelenmiş mi, göreceğiz.

Samsung Galaxy Fold Lite Çıkış Tarihi Ertele

Daha fazlası için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini takip edin.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR