Samsung Galaxy Note 20 Plus Tasarımları Ortaya Çıktı

samsung galaxy note 20 plus tasarım

OnLeaks ve Pigtou’nun paylaşımlarına göre Samsung Galaxy Note 20 Plus tasarımları ortaya çıktı. Cihazlar, Samsung Galaxy S20’nin tasarım çizgisini izliyor.

Gelen yeni bilgilere göre Note 20 Plus’un Note 20’den biraz daha büyük olması bekleniyor. 165mm uzunluğunda, 77.2mm genişliğinde ve 7.6mm kalınlığında olan Note 20 Plus, aynı zamanda serinin önceki üyesi Note 10 Plus’tan da büyük olacak.

Samsung Galaxy Note 20 Plus Tasarım Detayları

Samsung tasarım çizgisinde bu sene radikal değişikliklere gitmeyecek. Önceki senelerde beğenilen ve müşteriler tarafından gayet kullanışlı bulunan kasa, karakterini korumaya devam edecek. Note 20 Plus’un 6.9 inch genişliğinde ekranı olacak ve tıpkı Note 20’deki gibi kalem ekranın sol tarafına konumlandırılacak. Ayrıca Note 20 Plus’un Note 20’ye göre daha iyi işlemci ve kamera özellikleriyle gelmesi muhtemel olarak gözüküyor, fakat detaylar hala paylaşılmadı. Telefonun tasarımıyla ilgili bir videoyu aşağıya bıraktık, inceleyebilirsiniz.

Samsung, Galaxy Note 20 Plus için hala bir çıkış tarihi vermedi. Telefonun bu yılın Ağustos ayında raflarda olması bekleniyordu, ancak ertelenmeler söz konusu olabilir. Malumunuz ki Covid-19 virüsü bütün dünyadaki lojistik desteğini darmaduman etmiş durumda. Yeni gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz, bizi takipte kalmayı unutmayın!