Galaxy Note 20 Ultra ve Plus Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve Samsung Galaxy Note 20 Plus sızdırıldı. Firmanın resmi tanıtımından önce kamuoyuna bazı bilgiler ulaştı.

Söz gelimi tasarımda öncekilere nazaran bir takım farklılıklar var. Aslında haberin içeriği odak olarak Galaxy Note 20 Ultra ile alakalı olacak. Aşağıda göstermek üzere olduğumuz @IceUniverse’ye ait olan gönderide, Note 20 Ultra yerine iki cihaz yer almakta. Ancak bahsi geçen twitter kullanıcısına ait olan açıklamada, “Note 20 Plus”, Ultra’ya aitmiş gibi lanse edilmiş. Bu söz konusu nokta çeşitli tartışmaları da beraberinde haliyle getirebiliyor.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve Samsung Galaxy Note 20 Plus Sızıntısı

Ortaya çıkan tasarıma bakıldığında ilk fark edilenin Note 20’nin daire köşeli tasarımı oluyor. Kamera kısmına bakıldığında ise, alışık olduğumu gibi, Samsung Note 20’nin arka kamera sensörleri, Plus’a göre daha az donanımlı. Bunun dışında cihazın tasarımı ise eski Galaxy Note tasarımlarına oldukça benzer durumda. Bu sızdırılan tasarımın doğru olup olmadığı henüz kesin olarak belli değil ancak elimize geçen bütün bilgileri sizinle paylaşmaya gayret gösteriyoruz. Umuyoruz ki Samsung bizleri hayal kırıklığına uğratmaz.

Galaxy Note 20 Ultra ve note 20 plus sızıntı

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini takip edebilirsiniz.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR