Samsung Galaxy S21 Fiyatında Değişikliğe Gidiyor

Galaxy Note 20’nin lansmasının yaklaşması ile birlikte dikkatler ilgili seriye de çevrildi. İddialara göre Samsung Galaxy S21 fiyatında değişiklik olacak. Yeni telefonun kodunun Galaxy “U” olacağı açıklandı.

Samsung’un telefonun fiyatını düşürmesi için atacağı muhtemel adımlardan bir tanesi Snapdragon 875’in ilgili cihaza güç vermemesi; aksine ise, Exynos kullanabilir. Belki şirket 875 yerine 865’i tercih de edebilir.

Samsung Galaxy S21 Fiyat

Samsung Galaxy S21 Fiyatında Değişiklik

Twitter’da @IceUniverse adlı kullanıcının iddiasına göre, firma belki telefonun ekranı konusunda bir değişime gidebilir; FHD+60Hz olabilir. “S” serisinin bir önceki modeli 120Hz ekran akıcılığına sahipti. Burada ne denli bir büyük bir adımdan bahsettiğimizi hesaba katmalıyız. 150 MP kameranın S21’e geleceği hakkında dedikodular mevcuttu ancak bu haberlerden sonra bu dedikodular biraz değişecek gibi görünüyor. Büyük bir olasılıkla 120 Hz ekran ve 150 MP kamera S21 Ultra modeline gelecek. Söz konusu Şirket, amiral gemilerinde donanımsal olarak Huawei gibi bir strateji izleyebilir. Bilindiği üzere Huawei amiral telefonunlarının serilerinde P20 Lite, P20 ve P20 Pro gibi kategorilere sahip. Şirket de dengeleme açısından bu stratejiyi izleyecek gibi.

Samsung Galaxy S21 Fiyat

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini takip edin.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR