Samsung Galaxy Tab S7 Özellikleri Ortaya Çıkıyor

Samsung Galaxy Tab S7 özellikleri ortaya çıkıyor. Önümüzdeki ay yapacağı etkinliğinde ilgili seriye ait tablet ikilisi muhtemelen tanıtılacak.

Samsung’un önümüzdeki ay Unpacked etkinliğinde ilgili tabletin normal modelini ve Plus modelini tanıtacağı Evan Blass tarafından sızdırıldı.

Samsung Galaxy Tab S7 Özellik
Samsung Galaxy Tab S7

Bildiğimiz Samsung Galaxy Tab S7 Özellikleri

Sızdırılan bilgiler doğrultusunda tabletin tüm kenarlarının düz olması yani bir önceki model olan S6 gibi tam ekran olması bekleniyor. Bu rakibi olan Apple iPad Pro 11 inch (2020) ile benzerliğini gösteriyor. Diğer yandan bir önceki modelden farklı olarak selfie kamerasını üst tarafa yerleştiren firma toplu görüşmelerde daha rahat bir kullanım sunmayı amaçlıyor.

Sızdırılan fotoğrafa baktığımızda bizleri yeni tasarlanan bir S Pen karşılıyor fakat işlevsellikleri henüz bilinmiyor. Ayrıca tabletin Snapdragon 865 işlemcisi 6 GB RAM ve 5G modem ile gelmesi bekleniyor. Ekranına geldiğimizde ise 120 hz yenileme hızına sahip amoled bir ekranla gelmesi sızdırılan bilgiler arasında. Ancak bu özelliklerin herhangi birinin resmi onayı henüz gelmedi.

Samsung Galaxy Tab S7 Özellik

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR