Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri Gün Yüzünde

Samsung Galaxy Watch 3 özellikleri ortaya çıkıyor. Sızdırılan haberlere göre, ilgili kol saati birçok yeni özellikle beraber raflarda olacak.

Samsung Galaxy Watch 3, 45mm boyutuyla Ağustos’ta gösterime çıkarılacak. Bu yeni özellikler arasında, Samsung şirketi müşterilerine yeni ve çeşitli saat yüzeylerinden, mevcut hava durumunun koşullarına kadar bilgi sağlayacak bir saat sunuyor.

Samsung Galaxy Watch 3 özellik

Samsung Galaxy Watch 3 Özelliklerinden: Değiştirilebilir Yüzey

Yeni saat yüzeyleri analog veya dijital şekilde kullanıcının tercihine bırakılıyor. Bu saat yüzeylerinin bazıları mevcut saat dilimi dışında daha bilgilendirici veriler sunabilme imkanlarına sahip. Kısacası, demek istediğimiz, saat yüzeyindeki dijital saatin altında mevcut hava durumunu, mevcut bataryanın ne kadar olduğunu ve ne kadar mesaj geldiğine dair bildirimleri görebileceksiniz. Ayrıca, Dijital Edge yüzey versiyonu değiştirilebilir bir tema içereceğinden ötürü, kullanıcı istediği temayı seçmek konusunda özgür olacak. Üstelik, ürün kadın kullanıcıların kullanmakta fayda sağlayabileceği bir imkan ile de geliyor. Kadın kullanıcılar, adet dönemlerinin hangi tarihte olabileceğini ürünün takvim ve gün sayma programı sayesinde rahatlıkla hatırlayabilecek. Firma için güzel bir lansman olmasını umuyoruz.

Samsung Galaxy Watch 3 özellik

Samsung Galaxy Watch 3 özelliklerinden birkaçını sizlere aktardık. Daha fazlası için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini takip edebilirsiniz.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR