See 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak? See 2.Sezon 1.Bölüm

see 2.sezon

See 2.sezon ne zaman yayınlanacağı sorusu izleyiciler için bir hayli merak edilmekte. Apple TV Plus yapımcılığındaki dizi için; bu yazıda See 2.Sezon 1.Bölüm ne zaman yayınlanacak sorusunu bir nebze aklınızdan giderilmesini planlıyoruz. En azından biz öyle umuyoruz.

See 2.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

see 2.sezon

Biliyorsunuz ki geçtiğimiz aylarda 1.sezon sona ermişti. O yayınlanan bir sezonu ile insanların ilgisini çekmeyi başardı ve çok fazla konuşuldu, ayrıca arkadaşlara da bir hayli önerildi. Steven Knight tarafından yaratılan ve Francis Lawrence tarafından yönetilen Apple TV Plus dizisi See, insanların kör olduğu ve geçmişteki dünyada neler yaşandığına dair çok az bilgiye sahip olan fütüristik bir dünyaya sahip.

Apple’ın dizisi See 1.sezonun yıldız oyuncusu Jason Momoa, Baba Voss olarak Alkenny kabilesinin lideri rolünde. Eşi ile evliliğini sürdürürken farklı bir adamdan doğan çocuğu her şeyi alt üst ediyor. Bu sırada görme yetisi olmadan savaşan insanlar ve hayatta kalma çabaları tüm izleyicileri ekranlara kitlemekte. Muhteşem bir ilk sezon ile biten diziyi izlemeyen varsa kesinlikle izlemesini öneriyoruz.

See 2.Sezon Ne Zaman Yayınlancak?

see 2.sezon

See’nin ilk sezonu 1 Kasım’da ilk üç bölümünün yayınlanması ile başlamıştı. Ve her cuma günü yeni bir bölümü ile yayınlanmaya devam etti. 2019 yılının 6 Aralık Cuma günü 1.sezon finali yapmıştı. See dizisinin, yapımcılar tarafından açıklanan 2.sezon tarihi ise geldi. See, 7 Kasım 2020’de yapımcılar tarafından tarih önerisi sunulduğu resmen duyuruldu.

Apple TV Plus tarafından bu konuya bir açıklama gelmezken çekimlerin ne zaman başlayacağı ise kapalı bir kutu. Yapımcılar ve biz de Kasım 2020’de çıkacağını ön görüyoruz. Bunun için ama önce çekimlerin başlaması gerekiyor.

See 2. Sezon Tarihi Ertelenebilir Mi?

see 2.sezon

Bulunduğumuz dönem ise bu tarihi erteleyebilme gibi bir özelliği de bulunuyor. Koronavirüs ile mücadele ettiğimiz bu dönemde tüm sinema alanları bir süreliğine durdurulmuştu. Normalleşme sürecine girdiğimiz bu dönemlerde ise yeni bir koronavirüs dalgası görüp göremeyeceğimiz meçhul.

Ayrıca koronavirüs nedeniyle final sezonu çekimlerinin ve yayının yapıldığı sırasında durdurulan Supernatural dizisinin ne zaman devam edeceğini öğrenmek için yayınladığımız makaleye göz atabilirsiniz.

See 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? See 2. Sezon 1. Bölüm adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!