Shameless 11.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

shameless 11.sezon 1.bolum

Showtime yapımı Shameless 11.sezon 1.bölüm çekimleri her an devam edebilir. Koronavirüs salgını, tüm ülkelerdeki dizileri durdurdu ve bunun Showtime yapımları üzerinde büyük bir etkisi oldu.

Shameless 11.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

En ünlü Amerikan komedi dizilerinden biri olan Shameless’ın 11.sezonunu yakında yayınlanması bekleniyor. Paul Abbott tarafından yaratılan film, aynı başlık altında Paul Abbott’un İngiliz dizisine dayanıyor. İlk kez 9 Ocak 2011’de yayınlandı ve o zamandan beri ilgi odağı oldu. Dizi, tüm zamanların en çok izlenen onuncu dizisi olarak gösterilen en popüler dizilerden biridir. Tonlarca olumlu eleştiriler aldı ve ticari bir başarı elde etti.

Shameless 11.Sezon 1.Bölüm

Konu, Frank Gallagher ve onun işlevsiz ailesinin hikayesini takip ediyor. Altı çocuk yetiştirmesi gereken bekar bir babadır. Çoğu zaman zamanını içerek geçirir ve alkolizmi aileyi büyük ölçüde etkiler. Çocuklar, özellikle tüm aileyi koruyan büyük kızı Fiona olmak üzere kendilerine bakmaya başlar.

Shameless 11.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Shameless 11.sezon 1.bölüm vizyona gireceği tarihle ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı . Bu yılın başlarında dizi, final sezonu için yenilendi. Dizinin 2020 yazında yayınlanması planlanıyordu, ancak COVID-19’un patlak vermesi nedeniyle üretim önümüzdeki aylarda ertelendi. Kaynaklara göre, çekimlerin bu yıl yeniden başlayacağı gerçeğine bağlı olarak, 11. sezon 2021 başlarında veya 2021 ortalarında bir ara düşecek. Serinin yapımcıları herhangi bir açıklama yapmadıkça fazla bir şey tahmin edilemiyor.

Shameless 11.Sezon 1.Bölüm

Shameless 11.Sezon Fragmanı Var Mı?

Hiçbir resmi kaynakta şimdilik gelecek sezonun fragmanı mevcut değil. Ama 1 dakikalık ufak bir video var. Bu videoyu fragman olarak görebilirsiniz bizce, çünkü yeni görüntüler, hikayede neler olacağına dair her şey var. Kaçırmayın deriz, iyi seyirler:

Shameless 11.Sezon Final Mi Olacak?

Bu sorunun cevabı bazıları için ‘oh be’ dedirtebilir. Bazıları için ise ‘hayır ya’. Lakin bu sorunun cevabı sanırım ‘evet’. Shameless 11.sezon ile final yapacak. İzlerken aşırı derecede eğlendiğimiz ve güzel anılar bırakan dizi, bize 11. sezon ile veda edecek. Duygulanmamak elde değil.

Shameless

NOT: BU HABER YENİ GELİŞMELER OLDUKÇA SÜREKLİ GÜNCEL KALACAKTIR.

Shameless 11.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman Çıkacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!