Shameless 11.Sezon 4.Bölüm Ne Zaman? Fragman!

Selam sayın shameless izleyicisi! 2.bölümü bitirdin mi? Cevabın evet ise eminim aklında hemen Shameless 11.sezon 4.bölüm ne zaman sorusu belirmiştir. Bizler de bu yazımızda tam da bu soru ve benzerlerini cevaplamayı amaçladık. Shameless 11.sezon 4.bölüm ne zaman? Ne? Ne zaman? Nasıl? Gel bu soru işaretlerini birlikte giderelim.

Shameless 11.Sezon Konusu

Shameless’ın 11.sezonunda, Gallagher ailesini ve Güney Yakası’nı; COVID salgını, soylulaştırma ve yaşlanmanın neden olduğu uzaklaşma için değişikliklerle dolu bir dönüm noktasında buluyoruz. 

Frank, alkolik ve uyuşturucunun neden olduğu alacakaranlık yıllarında kendi ölümlülüğü ve aile bağlarıyla yüzleşirken Lip, ailenin yeni reisi olma ihtimaliyle boğuşur. 

shameless 11.sezon 4.bölüm ne zaman
Shameless 11.sezon 3.bölüm ne zaman?

Yeni evliler Ian ve Mickey, kararlı bir ilişki içinde olmanın kurallarını ve sorumluluklarını çözerken Deb, bireyselliğini ve bekar anneliğini benimsiyor. 

Carl, kolluk kuvvetlerinde beklenmedik yeni bir kariyer buluyor ve Kevin ve V, Güney Yakası’nda zorlu bir hayatın uğruna savaşmaya değer olup olmadığına karar vermek için mücadele ediyorlar.

shameless 11.sezon 4.bölüm ne zaman
Shameless 11.sezon 3.bölüm ne zaman?

Shameless 11.Sezon Oyuncuları

Shameless’ın 11.sezonu neredeyse tüm tanıdık yüzleri geri getirecek. William H. Macy hala ölü atak ve kendini kandıran patrik Frank Gallagher, Jeremy Allen White ise Lip Gallagher olarak liderlik rolünü üstlenmeye çalışıyor olacak; Emma Kenney, Debbie ve Ethan Cutkosky, Carl; Christian Isaiah, Liam olarak geri dönüyor; Cameron Monaghan ve Noel Fischer’in Ian Gallagher ve Mickey Milkovich serinin müdavimleri olmaya devam ediyor ve hayranlarına bir tür mutlu son haberi veriyor. Ayrıca Kevin Ball rolünde Steve Howey ve Veronica Fisher rolünde Shanola Hampton var!

Emmy Rossum’un Fi olarak en azından bir kamera hücresi için geri dönüp dönmeyeceği konusunda henüz bir bilgi maalesef yok.

Shameless 11.Sezon 4.Bölüm Ne Zaman? Çıkacak mı? Final!

shameless 11.sezon 4.bölüm ne zaman sorusuna gelelim… Geçtiğimiz on yıl boyunca normalliğe benzeyen bir şeye giden yol, kurgusal Gallagher klanı için anormal derecede zorlu bir yol oldu. Gerçi bu noktada Showtime’ın Shameless dramasının kalbindeki kaos bağımlısı Şikago’lular için “normal” in asla bir gerçeklik olmayacağını varsaymak gerek. Ayrıca, eğer “normal” hikayelerinin bir parçası olsaydı Shameless’ın  en çok değer verdikleri kişiler tarafından doğru şeyi yapmaya çalışan iyi insanlar hakkında dayanılmaz derecede sıkıcı bir aile draması olacağından da oldukça eminiz. Bu yüzden, var olsun kaos!

shameless 11.sezon 3.bölüm ne zaman

Shameless  2011’de Showtime’da ilk prömiyerini yaptığında, şovun toplumun kenarlarındaki alt sınıf yaşama; gözü kara, utanmaz bir şekilde; cesur ve çoğu zaman komik bakışlı yaklaşmasıyla izleyicilerin dikkatini güçlü bir şekilde çekmiş, kalplerini fethetmiş ve böylece onlarla uzun yıllardır devam eden başarılı bir yolu izlemiştir.

shameless-11sezon-3bolum-ne-zaman

Her zaman başarılı diyemeyiz belki ama, çoğu zaman Shameless, hem ruhu karıştıran dram hem de komik bir şekilde utandırmaya değer yan adımlar açısından kendinden oldukça söz ettirdi. Ne yazık ki Frank ( William H. Macy ) ve Gallagherların geri kalanı için son, ufukta… Evet Shameless  hayranları, Showtime’da şaşırtıcı derecede uzun bir koşunun ardından seri 11.sezonuyla resmen sona erecek! Herkesin en sevdiği Güney taraflılar için geleceğin neler getireceğini bilmiyor olsak da, işlerin karışık bir hal alacağından oldukça eminiz. Her zamankinden daha dağınık…

Shameless 11.Sezon 4.Bölüm Çıkış Tarihi!

Vee işte geldik asıl sorunun cevabına: shameless 11.sezon 4.bölüm ne zaman mı? 20 Aralık 2020’de bizlerle olacak. Sizler için aşağıya Shameless 11.sezon 3.bölüm ne zaman fragmanını da bıraktık. İyi seyirler…

Shameless 11.Sezon 4.Bölüm Ne Zaman Çıkacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!