Skoda Scala Spider Modelini Resmen Açıkladı

Meslek akademisi öğrencilerinin tasarladığı yeni araç ortaya çıkıyor. Firma, yeni aracı Skoda Scala Spider modelini resmi olarak tanıttı.

Firmanın zincirine yeni katılacak olan aracın bu ay içinde tanıtılacağını açıklayan firma bazı belirsizliklere de cevap verdi. Firma, yeni modelin de bir defaya özgü üstü açık, aile ve hatchback versiyonlarını da piyasaya sürecek. Skoda, bu yaklaşım ile her kesime hitap etmeyi ve kullanıcılarını arttırmayı amaçlıyor.

Skoda Scala Spider Modeli

Akademiden Çıkan Skoda Scala Spider Modeli

Bu ay sonunda açıklanacak olan versiyonlar, öğrenciler tarafından üretilen yedinci konsept otomobili olacak. Öğrenciler tarafından üretilen diğer versiyonlar ise; Kodiaq ve Karoq versiyonları olmuştu. Scala Spider, şu anda firmanın Mlada Boleslav merkezinde eğitim veren 20 çıraklık ekibi tarafından, tasarım şefi Oliver Stefani’nin rehberliğinde geliştiriliyor. Versiyonların üretim aşamasında firma mühendisleri bu ekibe teknik ve beceriye dayalı tavsiyeler de bulunuyor. Bununla birlikte öğrencilere standart bir versiyonu istedikleri doğrultuda adapte etme özgürlüğü de sağlanmış durumda.

Skoda Scala Spider Modeli

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.


Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR