Snowpiercer 2.Sezon Ne Zaman?

Snowpiercer, 25 Mayıs’ta ilk kez sahneye Netflix’te çıktı ve hayranlar şimdiden diziden gelecekte daha çok şey olup olmadığını merak ediyor. Snowpiercer 2. sezon ne zaman çıkıyor?

Snowpiercer Konusu

Dünyanın buzla çepeçevre sarıldığı bir dönemden yedi yıl sonra hayatta kalan çok az insan vardır. Yaşanan büyük felaketten sonra hayatta kalmaları Snowpiercer isminde, kürenin etrafında dönen yuvarlak ve devasa trende yaşamaları sayesinde olur. İnsanların farklı olanaklara sahip bir şekilde yaşamaya devam ettiği Snowpiercer, birbirinden adaletsiz olaylara ve zorlu yaşam koşullarına ev sahipliği yapar. Daveed Diggs ve Jennifer Connelly başrollerini paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Mickey Sumner, Susan Park, Sasha Frolova, Benjamin Haigh, Alison Wright, Katie McGuinness ve Annalise Basso gibi isimler yer alıyor.

Snowpiercer
Snowpiercer

Bu, Bong Joon-ho’nun 2013 yapımı aynı isimli filminden ve bu filmin dayandığı Fransız çizgi romanı Le Transperceneige’den esinlenen dizinin hayranlarının yeni bölümler için çaresiz kalacakları anlamına geliyor ve iyi haber şu ki ilk sezon yayınlanmadan önce ikinci sezonun çekildiğini.

Snowpiercer 2.Sezon Kadrosu

Serinin iki ana yıldızı Daveed Diggs (Andre Layton’ı canlandırıyor) ve Jennifer Connolly (Melanie Cavill), başka bir gezi için ve Annalise Basso (Lilah LJ) dahil olmak üzere ilk sezondaki diğer yıldızlar için geri döneceklerini kesin olarak biliyoruz. Folger Jr, Alison Wright (Lilah Anderson), Mickey Sumner (Bess Francis Till), Susan Park (Jinju Seong) ve Iddo Goldberg (Bennett Knox) ​​da rollerini yeniden canlandıracaklar.

Snowpiercer

Bu arada, her ikisi de birinci sezonda yer alan Steven Ogg ve Rowan Blanchard, ikinci turda rollerinin genişlediğini görecekler. Her ikisine de seri normal statü verildi. Yeni gelenlere gelince, Sakina Jaffrey ve Damian Young, ikinci sezonun tekrar eden kadrosuna sırasıyla Bayan ve Bay Headwood olarak katılırken, Chelsea Harris Sykes rolünü oynayacak ve Tom Lipinski, yeni karakter Kevin’i oynayacak.

2.Sezon‘da Neler Olacak?

Snowpiercer, 2013’te piyasaya sürülen aynı adlı filme ve 1982’den itibaren Fransız grafik romanlarına dayanıyor. Bu nedenle üzerinde çalışılacak çok sayıda kaynak malzeme bulunuyor. Basso, ikinci sezonun çoğu filme alınmışken, trendeki yolcular hakkında anlatılacak pek çok farklı hikaye olduğunu söyledi. Yeni bir sezon, tamamen farklı bir yolcu sınıfına ve kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalma mücadelelerine odaklanabilir.

Snowpiercer

Farklı sınıflar arasında çok daha fazla anlaşmazlık olması muhtemeldir ve bazıları acımasız bir şekilde sonuçlanabilir. Ancak ikinci sezonun tren setinden çıkmasını beklemeyin, Basso temelde bunun henüz gerçekleşmeyeceğini doğruladı. TBS ve TNT genel müdürü Brett Weitz, Deadline’a şunları söyledi:

“Bu dizinin uzun ömürlü olacağına ve izleyicilerin bu tür sosyal, politik ve çevresel sorunları hayata geçiren fantastik dünyaya hayran kalacağına inanıyoruz.”

Deadline
Snowpiercer 2.Sezon Ne Zaman?

Annalise Basso, Radio Times’a şunları söyledi;

“Umarım bir gün izleyicileri trenden indirebiliriz. Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ve bunun bütçesinin ne olacağını bilmiyorum, ama belki İzlanda ya da Grönland ya da bunun gibi bir yere dış çekimleri çekmek için gidebiliriz, kim bilir!”

Radio Times

2.Sezon Ne Zaman?

İkinci sezon, 25 Ocak Pazartesi günü ABD’de TNT’ye çıkacak. İngiltere ve diğer yerlerdeki hayranlarının çok uzun süre beklemek zorunda kalmamasını umuyoruz.

Snowpiercer 2.Sezon Ne Zaman? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!