Sony WH-1000XM4 Kulaklıklığın Önemli Bir Özelliği Sızdı

Sony WH-1000XM4

Yeni bir sızıntı, piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıklardan biri olan Sony WH-1000XM4 yaklaşan halefi olan Sony WH-1000XM3’ten ne bekleyeceğine işaret ediyor.

Sony Wh-1000XM4 kulaklığının detayları Twitter kullanıcısı justplayinghard’dan geliyor. Sony’nin Kulaklık Connect uygulamasının son bir parçasından elde ettikleri bilgileri tweetledi. Kod, M4 kulaklıkların önceki seride bulunmayan bir özellik olan iki cihazla aynı anda eşleştirilebileceğini ima ediyor. Geçerli modelde, farklı bir cihaz kullanmak istiyorsanız yeniden bağlanmanız gerekiyor.

M4, kulaklıkların sesleri algılamasına ve ortam sesini ayarlamasına izin veren “Akıllı Konuşma” adlı bir özellik de içerebilir, böylece kulaklıkları çıkarmadan konuşmaları duyabilirsiniz. Önceki seri, kulaklık takarken ortam sesini duymanızı sağlayan ortam ses modu olarak adlandırılan benzer bir şeye sahipti.

Sony WH-1000XM4 Özellikleri Bir Twitter Kullanıcısı Tarafından Sızdırıldı

https://twitter.com/justplayinghard/status/1263457145619714050?ref_src=twsrc%5Etfw

Sony WH-1000XM4 kulaklıkların neye benzeyebileceğinin görüntüleri de teardown adlı kullanıcıdan ortaya çıktı ve önceki sızıntıların gösterdiği gibi M3’e çok benzer görünüyorlar.

Sony’nin yaklaşan kulaklıkları daha önce Mart ayında Brezilyalı bir düzenleyici kurum olan Anatel’den bir dosyalama yoluyla sızdırıldı. Sızıntı, M4’ten biraz daha kalın görünen M3’ün fotoğraflarını içeriyordu. Ayrıca yeni kulaklıkların daha uzun pil ömrü içerebileceğini, muhtemelen 40 saatlik menzili tek bir şarjla tipik pil ömründen dört saat sonra ortaya çıkardıklarını ortaya koyuldu.

Teardown, kulaklıkların ne zaman çıkacağını göstermez iken, Sony M4 kulaklıklarla ilgili herhangi bir bilgi yayınlayamaz. Kulaklıklar, 2019’ın sonlarında onay için Federal iletişim Komisyonu’ndan geçtiği için yakında bir sürüm geliyor da olabilir.

Daha fazlası için Otağ‘ı, İnstagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!