Sony Xperia 1 II Pil Ömrü Duyanları Şaşırtıyor

Sony Xperia 1 II pil ömrü duyanları şaşırtıyor. 24 Temmuz tarihinden itibaren ABD’de satışa sunulacak. Merakla beklenen özelliklerinden biri de haberimizde.

Cihaza yapılan testlerde bataryasının 31 saat 2 dakika boyunca telefonla konuşma , 9 saat 52 dakika internette gezme ve 12 saat 35 dakika video izleme kapasitesinde olduğu görüldü. 4000mAh batarya gücüne sahip bu telefonun boş bataryasını hızlı şarj cihazıyla yarım saat şarj ederseniz %46 doluluk oranına ulaşabildiğimizi de görüyoruz.

Sony Xperia 1 II Pil Ömrü

Sony Xperia 1 II Pil Ömrü Üzerine

Telefonun batarya ömrü testleri yapıldı ve açıklandı. Yapılan testlerde eski telefonlarına göre bir miktar artışın olduğu görüldü. Testlerin sonucunda ilgili aletin batarya ömrü önceki telefonlarına göre daha iyi ancak arada çok büyük bir fark yok. Game Enhancer Suite’in bir parçası olarak bu yıl yeni bir özellik H. S. güç kontrolü. Etkinleştirildiğinde, oyun oynuyorsanız ve telefon şarj cihazına bağlıysa, cihazı şarj etmeyerek yalnızca mevcut güç tüketiminizi karşılar. Fikir, ısı üretimini sınırlamaktır. Xperia 1 II, 21W’A kadar USB güç dağıtımını destekler, ancak kutuda bir 18W şarj cihazı ile birlikte gelir. O zaman, çıkan şarj aletiyle boş bataryayı tamamen doldurmanız 1 saat 51 dakikayı bulacaktır.

Sony Xperia 1 II Pil Ömrü

Gelişmelerden haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR