Space Force Yeni Sezon Onayı Alacak Mı?

space force yeni sezon

Space Force yeni sezon onayını neredeyse aldı. Dizinin onayını veren kişi ortak yaratıcısı Greg Daniels. Fakat Netflix tarafından böyle bir duyuruyu gerçekleştirmedi. İkinci sezon çalışması için yüksek potansiyelli komediyi henüz seçmedi gibi gözüküyor. Dizinin yazarı Daniels ile görüşen Netflix, hikayenin nereye gideceği konusunda görüşmeler yapmakta. Space Fore yeni sezon onayını bu yazar belirleyecek gibi gözüküyor.

Space Force yeni sezon için Steve Carell ne söyledi?

The Office ve Space Force’un yaratıcısı Greg Daniels, hafta sonu Netflix’te yayınlanan Space Force’un ilk sezonu için Steve Carell ile yeniden bir kadro oluşturdu. Daniels ve Carell, daha öncesinde The Office dizisinde beraber çalıştı ve ortak yarattı. Carell, Space Force’deki canlandırdığı başrol karakteri Mark Naird için bir röportajda Space Force yeni sezon için birkaç şey söyledi. İşte o sözler:

Space Force Yeni Sezon
SPACE FORCE

“Kesinlikle birkaç sezon daha yayınlanmasını umuyoruz ve gelecek yıl senaryoda ne olacağını tartışmak için üst düzey yazarları bir araya getirmeye başladık. Taslak senaryo henüz gelmedi, ama evet. Nerede sona erdiğimize bakacak olursak düşünecek çok şey var.”

Steve Carell

Space Force, Netflix’in bugüne kadar yayınladığı en büyük orijinal komedi dizisinden biridir. Sadece The Office dizisinin arkasındaki zihinlerin birleşmesini olanak sağlamakla kalmadı, aynı zamanda Lisa Kudrow, John Malkovich, Diana Silvers, Jimmy O. Yang, Jane Lynch ve Ben Schwartz’ı içeren büyük bir kadroyu da bir araya topladı.

Space Force, ABD ordusunun en yeni askeri şubesini yerden çıkarmak için ilginç bir bilim adamıyla, istekli bir şekilde bir araya gelen dört yıldızlı bir generalin merkezlerini oluşturuyor. Ayrıca bu yapımda oynaması için Steve Carell’e Netflix, tek başına bölüm başına 1 milyon dolardan fazla ödendiği bilinmekte.

Space Force Yeni Sezon
Space Force Steve Carel Maggie Naird

Space Force yeni sezon onayı alır mı?

Bu durumları da göz önüne alırsak; Netflix’in Space Force yeni sezon onayı alması gibi bir durumu mantıklı karar olarak ele alabiliriz. Netflix’in giderek artan pazar hacmi yeni ve üst düzey bir içeriği çöpe atmak istemeyecektir. Halihazırda dizi yayınlandığında en popüler yapımlar sıralamasında ilk sıralardaydı. Tabi şöyle bir bilgi daha var, Netflix yapımlar konusunda biraz cimri davranıyor. Yapımlara çok da fazla para ayırmayarak bütçesini genişletmeye çalışmakta. Bu iki durumu da ele alırsak iş senarist üzerinde bittiğini söyleyebiliriz. Netflix eğer ki senaryoya güvenirse Space Force yeni sezon onayı alması çok yüksek ihtimal.

Space Force Yeni Sezon Ne Zaman Çıkacak? adlı haberin sonuna geldik. Daha fazlası için Otağ‘ı ve ayrıca Dizi sayfamzı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!