Spider Man 3 Ne Zaman Geliyor?

Sony ve Marvel’in en son işbirliğinin şimdiye kadarki en büyükleri olduğu söyleniyor. Spider Man 3 filminin konusu gizli tutuluyor, ancak şimdiye kadar ki tüm Spider Man’lerin tek bir film de birleşeceğini söyleyebiliriz.

Sony Ortak Yapımcısı

Spider Man 3 Ne Zaman Geliyor?
Spider Man 3 Ne Zaman Geliyor?

Önceki filmlerde olduğu gibi, Marvel Studios üçüncü filmin Sony ile ortak yapımcılığını üstleniyor ve Jon Watts, Far From Home yazarları Chris McKenna ve Erik Sommers ile birlikte yönetmen olarak geri dönüyor.

MCU ve Sony Spider-Man evrenleri, Spider-Man 3’te büyük bir şekilde çarpışmak üzere, bu olmadan önce herkesin en sevdiği webslinger’ın dönüşü hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin.

Venom ve Morbius Olacak mı?

Spider Man 3 Ne Zaman Geliyor?

2018’de Tom Hardy’nin Venom’undan başlayarak ve 2020’de Morbius (başrolde Jared Leto) ile devam ederek , bu franchise ile bağlantısı olmayan Spidey kötü adamlarından oluşan kendi franchise’ını zaten geliştiriyor. Artık Tom Holland’ın Spider-Man’i Marvel Sinematik Evreni’ne tekrar bağlandığına göre, henüz Sony’nin anti kahramanları ile karşılaşması pek olası görünmüyor. Ancak yeni anlaşma sonuçlandıktan sonra, daha sonra ortaya çıkacak olabilir.

Sinister Six Olacak mı?

Söylentilere göre, Sinister Six’e dayanan bir Sony filmi için uzun süredir ölü olan planların genellikle Doctor Octopus, Vulture, Electro, Kraven the Hunter, Mysterio ve Sandman’ı içeren gevşek bir Spider-Man kötüleri koleksiyonu kartlarıyla geri dönebileceğini söylüyor.

Spider Man 3 Ne Zaman Geliyor?

Sony yöneticisi Amy Pascal, son Spider-Man filmlerinde Vulture, Mysterio ve bir ara takım üyesi Shocker’ın varlığının gelecekte bir takım oluşturmaya işaret edebileceğini ima etti. Pascal, “Şu anda evrenimizde sahip olduğumuz bu kötüler, Uğursuz Altıdaki karakterler.” Dedi. “Bununla birlikte bir şeyler olabilir.”

Spider Man 3 Oyuncu Kadrosu

Spider Man 3 Ne Zaman Geliyor?

Henüz tam bir oyuncu listesi yokken, Tom Holland’ın Peter Parker rolüne geri döneceğini biliyoruz, Zendaya ve Jacob Balaton sırasıyla aşk ilgisi MJ ve en iyi arkadaş Ned olarak geri dönüyor. Buna ek olarak Marisa Tomei, Parker’ın Teyzesi May olarak yeniden ortaya çıkmaya adaydır, Benedict Cumberbatch’in Doctor Strange’i ise başka bir akıl hocası rolünde oynayacak.

Ama elbette en çok dikkat çeken duyurular, Marvel Sinematik Evreni dışında geçen önceki filmlerden iki Örümcek adamının yani Tobey Maguire, Andrew Garfield‘ın geri dönüşü.

Dr. Otto Octavius Geri Dönüyor

Spider Man 3 Ne Zaman Geliyor?

Alfred Molina’nın, Doktor Ahtapot olarak da bilinen kötü adam Dr. Otto Octavius ​​rolünü yeniden canlandıracağı bildirildi.

Spider Man 3 Ne Zaman Geliyor?

Spider Man 3 filmi, 17 Aralık 2021’de gösterime giriyor.

Spider Man 3 Ne Zaman Geliyor? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!