Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 Yapımına Başlandı

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2

Merakla beklenen devam filmi Spider-Man: Into the Spider-Verse 2’nin yapımı bugün başladı. 2018 yılında hem sinemaseverler hem de eleştirmenler tarafından büyük beğeni toplayan film Örümcek Adam’ın Miles Morales versiyonunu konu alıyor. Miles Morales güçlerini nasıl kullanacağını ve paralel evrenlerdeki Spider-Man’leri keşfediyor. Animasyon olarak farklı bir teknik kullanan film, kendini keşfetme konusunda ilerliyor. Film, 2018 yılında En İyi Animasyon Filmi Oscar’ı ve aynı dalda Altın Küre kazandı.

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2


Sony, Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 İçin Çalışmalara Başladı

Sony film için çalışmalara bugün başladı. Animatör Nick Kondo heyecanını Twitter’dan paylaştı. Nick Kondo “İşteki ilk gün” yazarak film için tanıtım gifi yayınladı. Gördüğümüz kadarıyla devam filmi 2022 yılında vizyonda olacak. Bilmeyenler için söyleyelim, devam filmi Miles Morales ve Gwen Stacy(Spider-Woman) arasındaki ilişkiyi ana konu olarak işleyecek. İlk filmin After-Credit sahnesinde 2099 yılındaki Spider-Man’i görmüştük(Miguel O’Hara). Devam filminde de önemli bir rol alacağını söyleyebiliriz.

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2

Filmin çalışmaları olağanüstü olaylar olmadığı takdirde filmin vizyon tarihinin yeniden değişmeyecek gibi görünüyor. Bu nedenle 7 Ekim 2022’de vizyona girebilecek film, daha şimdi bile heyecan ile beklemeye başlandı.

Haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!