Spider Man PS5’te Ücretsiz Olacak Mı?

Spider Man PS5'te Ücretsiz Olacak Mı

PlayStation 4‘te Spider Man oyununa sahip olan konsol oyuncuları için üzücü haber geldi. PlayStation 4‘te halihazırda Spider-Man oyununa sahip olan oyuncular, PlayStation 5 Remastered sürümünde Spider Man‘e ücretsiz olarak erişemeyebilir. Peki Spider Man PS5‘te ücretsiz olacak mı? Hep birlikte cevaplayalım.

Spider Man PS5'te Ücretsiz Olacak Mı

Spider Man PS5’te Ücretsiz Olacak Mı?

Asıl sorumuza gelelim Spider Man PS5’te ücretsiz olacak mı? Sony, PS4‘teki Spider-Man oyunun mevcut sahiplerine kötü haberi verdi. Yakında çıkacak olan PS5 Remastered için bir yükseltme yolu olmadığını açıkladı. Sony ve geliştirici ekip Insomniac Games arasında tasarruf olmayacağı yayınlandığından beri bir soru işareti oluşmuştu oyuncularda.

Peki Nasıl Olacak?

PS4 sürümü diğer bir sürü oyun gibi geriye dönük uyumluluğa sahip olsa bile Remastered çok farklı bir hikayeye sahip. Ayrı olarak satın alınamayacak olan Miles Morales Ultimate Edition’ın içerisine bir parça olarak eklenmiştir.

PS4 oyuncuları konsollarını PS5’e güncelledikleri taktirde ne yazık ki Remastered almalarının tek yolu bulunuyor. Sadece Miles Morales satın almak. Oyunun temel sürümünü satın almak, PS5’teki Remastered’ın kilidini açmak için en fazla 20$ ödemelerine olanak tanıyacak ve Miles Morales Ultimate Edition’ı satın almak da aynı avantajları sunacak.

Sadece Miles Morales oynamak istiyorsanız, PS4 sürümünüz PS5 sürümünü ücretsiz olarak içerecektir.

Daha fazla oyun haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.