SpiderMan Homecoming Senaryosunu Oyuncular Okumadı

SpiderMan Homecoming Senaryosu

SpiderMan Homecoming senaryosunu oyuncuların okumadığı iddia edildi. Marvel’ın spoiler konusunda hassaslığı ile biliniyor ve Zendaya bunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Zendaya, “Spider-Man: Far From Home” oyuncu kadrosunun içinde bulunan Avengers: Endgame ekibi spoiler nedeniyle tüm senaryoyu okuyamadığını söylüyor.

Iron Man Thanos’a Karşı Son Savaşı Sırasında Öldü

Zendaya, Spider-Man: Far From Home oyuncu kadrosunun, içinde bulunan Avengers: Endgame ekibi spoiler nedeniyle Marvel devamı için tam senaryoyu okutmadığını söylüyor. Endgame, Nisan 2019’da sona geldi ve on yıl süren Infinity destanını çarpıcı bir şekilde sonuçlandırdı.

Sadece aylar sonra, Far from Home dünyanın Endgame olaylarından sonra nasıl değiştiğini izleyicilere göstermek için geldi. Teknik olarak, Far From Home tek başına bir spoilerdı çünkü oyun bitmeden önce Peter Parker ölmüştü. Yine de bu, Marvel’in Far from Home için ilk fragmanı yayınlamasını durdurmadı.

SpiderMan Homecoming Senaryosu
Avengers: Endgame

SpiderMan Homecoming Senaryosu Birçok Şeyin Kaderiydi

Şimdiye kadar spoiler söz konusu olduğunda Marvel’in ne kadar dikkatli olduğu yaygın bir bilgidir. Bu fragman hala Endgame’in en büyük spoilerını gizlemeyi başardı, ki bu Iron Man Thanos’a karşı son savaşı sırasında ölmesiydi. Zendaya’nın bu yeni açıklamasının kanıtladığı gibi, projeleri üzerinde çalışanlara kadar uzanıyor. Pose yıldızı MJ Rodriguez ile Variety için konuşurken Zendaya, Marvel’in Far From Home filmi Endgame spoilerlarına nasıl yaklaştığını kısaca anlattı;

“O kadar çok sır var ki, senaryonun yarısı bile okuyamıyorum çünkü o zamanlar “Endgame” için çok fazla spoiler vardı. Ne yaptığını gerçekten bilmiyordum, ben sadece giderken anlayacağım.”

Variety
SpiderMan Homecoming Senaryosu
Spider-Man: Far From Home

Peter’ın arkadaşı ve sevgilisi Michelle Jones’u oynayan Zendaya, Spider-Man 3 ile geri dönecek. Bu günlerde her Marvel projesinde olduğu gibi, bu filmin de gizemi korunuyor. Hiçbir komplo detayı açıklanmadı ve hayranlar kötü adamların kim olacağını bile bilinmiyor.

SpiderMan Homecoming Senaryosunu Oyuncular Okumadı adlı haberin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.