Stalker 2 Duyuruldu

Klasik korku Franchise’ı Stalker 2 duyuruldu. Oyun, önümüzdeki yıl konsolda çıkışını yapacak.

Dün gerçekleşen Microsoft’un Xbox Series X etkinliğinde yeni Stalker 2 duyuruldu. Bu, konsollarda olan ilk korku ve birinci şahıs nişancı oyunu olacak.

Oyunun yeni fragmanı, terk edilmiş bir oyun alanından sahipsiz bir yeraltı trenine kadar ürkütücü ortamlara genel bir bakış sağladı. Anormallikler de gösterildi, arabalar ve çevresindeki doğa buruşturdu.

Xbox blogundaki bir duyuruda stüdyo, bir hazine ve sır arayan kirlenmiş bölgeye giren bir ödül avcısı olan STALKER olarak nasıl oynadığınızı açıkladı. Bölge içindeki canavarlar ve hizipler simüle edilmiş bir yaşam dünyasında birbirleriyle etkileşime girecek ve stüdyo, onlara tanık olup olmadığınıza bakılmaksızın sürekli olarak olayların olacağını iddia ediyor. Ayrıca, seçimlerinize dayanan birçok farklı sonla dolu bir dallanma hikayesi vaat ediyor.

Stalker serisi, mutasyona uğramış yaratıklar, kontrol için yarışan gruplar ve garip doğa anomalilerle dolu Çernobil felaketini çevreleyen alanın etrafında dönüyor. İlk oyun 2007’de piyasaya sürüldü, ancak seri 2009’dan beri uykuda. Stalker 2, 2021’de piyasaya sürülecek ve aynı zamanda PC’ye de gelecek.

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR