Stan Lee Thor Ragnarok Kamera Arkası Görüntüleri

Stan Lee Thor Ragnarok kamera arkası görüntüleri paylaşıldı. Marvel Stüdyoları’nın bir fotoğrafçısı görselleri Instagram üzerinden paylaştı.

Thor: Ragnarok filminde yer alan ve cameo sahneai bulunan Stan Lee’yi bu filmin kamera arkasında görme fırsatımız oldu, filmin çıkışı üstünden belli bir süre geçse bile. Spiderman, Hulk, Iron Man, X-Men ve Thor gibi Marvel dünyasının önde gelen karakterlerinin yazarı olan Stan Lee için her Marvel filminde saygı ve detay arzeden küçük sahnelerde rol veriliyor. Bu sahnelere yabancı literatüründe “Cameo” deniliyor.

Stan Lee Thor Ragnarok Kamera Arkası Görüntü

Stan Lee Thor Ragnarok Kamera Arkası Görüntüleri Ortaya Çıktı

Marvel Sinematik Evreni, 2008 yılında start vermeden öncede Marvel kendi bünyesinde birçok film çekmiş ve bu filmlerde Stan Lee’de yer almıştı.

80’lerin sonunda yapılan Hulk filmi, Sam Raimi’nin Spiderman üçlemesi ve X-Men gibi filmlerde de bahsi geçen cameo sahneleri mevcut. Bilinen çoğu Marvel yapımında yer almış olsada maalesef kendisini Spiderman: Far From Home’da göremedik.

Lee’nin yer aldığı cameolardan birisi 2017 yılında çekilen Thor: Ragnarok filminde bulunuyor. Bu sahnenin kamera arkası görüntüleri Marvel adına fotoğrafçılık yapan Chuck Zlotnick tarafından paylaşıldı. Zlotnick’in paylaştığı fotoğrafta büyük yazar kostümüyle karşımıza çıkıyor. O sahnede Thor’un arenaya çıkmadan önce saçlarını kesen berber rolünü canlandırmıştı.

View this post on Instagram

The one and only Stan Lee.

A post shared by Chuck Zlotnick (@chuckzlotnick) on

Stan Lee Thor Ragnarok Kamera Arkası Görüntüleri Üzerine

Avengers: End Game, kendisinin yer aldığı son cameo sahnesini barındıran filmdi. Marvel’in filmlerden bağımsız bazı ufak sahneler çektiğini ümidiyle kendisini birkaç defa sinemada görme şansımız olabilir ama Far From Home’da kendisini göremeyişimiz, yazara artık veda etmek zorunda olduğumuzun mesajını veriyor bir nebze.

Kendisi 22 Kasım 2018’de, Marvel tarihinin en büyük projesi olan Avengers: End Game filmini maalesef göremeden hayatını kaybetmişti. Aradan yıllar geçse dahi, bu hikayeleri kimsenin unutmayacağı aşikar. Hayranlarının yanı sıra, geleceğin yazar adaylarına da ölümsüz bir yazarın nasıl olabileceğinin en net örneklerinden birisi kendisi.

Daha fazla gündem haberi için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR