Star Wars Squadrons Çıkış Tarihi Açıklandı

Star Wars Squadrons Çıkış Tarihi

Star Wars Squadrons çıkış tarihi Electronic Arts tarafından 2 Ekim olarak açıklandı. Ayrıca oyun hakkında da önemli bir fragman yayınlandı.

Daha önce yanlışıkla sızdırılmasının haberini yaptığımız yapımın raflarda yer edineceği zaman açıklandı. Bu oyun, uzun süreden beri beklediğimiz, gerçekten uzaya odaklanmış bir oyun olacak. Fragmanı en aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Star Wars Squadrons Çıkış Tarihi

Star Wars Squadrons Çıkış Tarihi, 2 Ekim

Star Wars Squadrons çıkış tarihi 2 Ekim olarak lanse edildi. Oyunda hem tek oyunculu modda hem de 5v5 çok oyunculu modda birinci şahıs mücadelelere katılabileceksiniz. Bildiğiniz üzere EA Games, Battlefront’un tamamen para ödeyerek kazanma üzerine kurulu olmasından dolayı oyuncuların tepkisini görmüştü. Yeni gelecek oyun ile bu sorundan kurtulacak gibiler. Oyunda lazerler ve füzeler arasından kaçıp, gemilerinizi geliştirebileceksiniz. Oyundaki kozmetik modifikasyonların kilidini sadece rütbenizi yükseleterek açabileceğiniz söyleniyor. Silahlar, motorlar, kalkanlar, silah skinleri ve pilot görünümlere sahip olmak için para ödemenize gerek kalmayacak, oynayarak bunları elde edebileceksiniz.

Star Wars Squadrons Çıkış Tarihi

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!