Star Wars Squadrons Mikro Ödemeler Barındırmayacak

star wars squadrons mikro ödeme

Gelen bilgilere göre Star Wars Squadrons mikro ödemeler içermeyecek. Oyun, stratejiye önem vererek, eski okul bir anlayışta piyasaya çıkacak.

Yayın firma Electronic Arts’ın oyun içi satın alımlarla ünlü olduğunu biliyoruz. Firma hemen hemen her oyununa çeşitli kostüm, değişik özellik ya da lootbox entegre edip bu ürünleri parayla satmaya çalışıyor. Bu yolla yüksek paralar kazanan firma, fanlar tarafından da çokça eleştiliyor. Özellikle Battlefront hadisesinden sonra, oyunun aşırı fazla satın alım barındırması şirketin çokça eleştirilmesine neden olmuştu ve neredeyse batışına yol açacaktı, sütten ağzı yanan EA yeni oyunlarında bu seçeneğe daha az yer veriyor.

star wars squadrons mikro ödeme

Star Wars Squadrons Mikro Ödemeler İçermeyecek

Star Wars Squadrons mikro ödemeler içermeyecek. Gelen bilgilere göre bu konuda oldukça katı sınırlara sahip olacak oyun, kurallarını önceden iyi belirlemiş olacak. Yapımcı firma ve Electronic Arts, kullanıcıların oyunda daha çok taktik yaparak oynamasına yönelmesini istiyor. Konu hakkında açıklama yapan oyun geliştiricisi Ian Frazier, yapımın oldukça eski okul bir kafada olacağını ve 40 dolarla satın alındıktan sonra başka hiçbir ödemeye gerek kalmayacağını belirtti.

star wars squadrons mikro ödeme

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!