Stranger Things 4.Sezon Hazırlıkları Bitiyor!

Stranger Things 4.Sezon

Netflix’in senarist ekibi, Stranger Things 4.sezon için tüm senaryoların resmen tamamlandığını ve çekilmeye hazır olduğunu açıkladı. Ayrıca ‘Stranger Thhings 4.sezon ne zaman çıkacak’ veya ‘Stranger Things 4.sezon final mi olacak’ gibi sorularınızın cevapları bu haberde olacak.

Stranger Things 4.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix’in Stranger Things yazı ekibi, 4. sezon için tüm senaryoların resmi olarak eksiksiz ve çekime hazır olduğunu açıkladı. Gizem-korku türündeki dizi ilk sezonu Temmuz 2016’da yayınladığı zaman kültürel bir fenomendi. Şovun, Steven Spielberg’in döneminin macera filmlerinden unsurları Stephen King romanının sayfalarından kopan korku unsurlarıyla birleşen 80’li nostaljisinin geniş bir çekiciliği vardı ve kısa sürede popüler olmayı başardı.

Stranger Things 4.Sezon
Stranger Things 4.Sezon Senaryosu

Stranger Things, özellikle Finn Wolfhard, David Harbour ve Millie Bobbie Brown ile oyuncu kadrosundan yıldız oyuncular çıkarmayı başardı ve şovun dışında başarılı kariyerlere devam etti. Dizinin 2. ve 3. sezonları, birincisi kadar evrensel olarak övülmedi, ancak gösteri Netflix için popüler ve başarılı bir araç olmaya devam ediyor.

Stranger Things 4.Sezon Final Mi Olacak?

Gösterinin başlangıçta planlanan dört sezonluk süresinden daha uzun sürmesi bekleniyor. Yapımcı Shawn Levy daha sonra Netflix ve çocuk yıldızlarının coşkusunun onları da bundan sonra bir sezon daha devam etmeye ikna etmiş olabileceğini söyledi.

Stranger Things 4.Sezon

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!