Suburra 4.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Suburra 4.sezon ne zaman? sorusunu soran takipçilerimiz için oluşturduğumuz yazımıza hoş geldiniz. Gelin bu akıllardaki soruyu birlikte cevaplayalım.

Suburra 4.Sezon Ne Zaman?

2015 yapımı ‘Suburra’ filminin bir önbölümü olarak yaratılan ve Mafia Capitale soruşturmasının gerçek olaylarına dayanan ‘Suburra: Blood on Rome’, Roma’da geçen ve Giancarlo De Cataldo ve Carlo Bonini’nin kaleme aldığı kendi adını taşıyan romandan ilham alan bir İtalyan suç dramasıdır

Organize suç oyuncuları, güçlü politikacılar ve önde gelen kilise adamları arasında yaygın olan güç çatışmaları ve yolsuzluğun cesur hikayesini barındıran bir dizi olan Suburra; gösterinin galasından bu yana, eleştirmenler onu acımasız bir İtalyan suç gerilim filmi olarak nitelendirdi. Hatta birçoğu bunu, yayıncının Narcos’a İtalyan cevabı olarak adlandırdı.

suburra-4sezon-ne-zaman

Seri ayrıca muhteşem film müziği ve senaryosuyla da övgü topladı. Bu nedenle, gösterinin bugüne kadar üç olağanüstü sezon ortaya çıkması şaşırtıcı değil. 

Şimdi, asıl soruya gelelim ve ”Bu inanılmaz dizi için gelecekte neler var?” ”Suburra 4. sezon ne zaman?” sorularının cevaplarını bulmanıza yardımcı olalım.

Suburra 4.Sezon Çıkış Tarihi

Netflix’te büyük bir hit haline gelen ve Ekim 2017’de yayınlanmaya başlanmasıyla yayın devine bırakılan bu ilk İtalyanca orijinal televizyon dizisi 3. sezonunun ardından çözülen tüm olay örgüsüyle bize ”Şovun sonu geldi mi?” sorusunu sordurtuyor. Ne yazık ki evet! Netflix İtalya üçüncü sezonu duyurduğunda 3. sezonun serinin son sezonu olacağını da doğruladı. 

Yukarıdaki tweet, kabaca “Son sezon olan Suburra 3, artık Netflix’te mevcut” olarak tercüme ediliyor. Yani evet Suburra: Blood on Rome 4. sezon resmi olarak iptal edildi . Yaratıcılar tarafından belirli bir neden açıklanmasa da, gösterinin her zaman üç sezon sürmesi gerektiği izleyenler tarafından da anlaşılıyor.

Suburra 4.Sezon Ne Zaman Çıkacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!