Supernatural 15.Sezon 14.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

supernatural 15.sezon 14.bölüm

CW yapımı Supernatural 15.sezon 14.bölüm çekimleri her an devam edebilir. COVİD-19 pandemisi, tüm dünyadaki yapımları durdurdu ve bunun CW yapımları üzerinde büyük bir etkisi oldu. Televizyon kanalınındaki şovlarının büyük çoğunluğu Kanada’nın Vancouver şehrinde çekiliyor. Ancak yapılan planlar muhtemelen çok yakında çekime devam edebilecekleri anlamına geliyor.

Supernatural 15.Sezon Çekimleri Hakkında Söylenenler:

Supernatural 15.Sezon 14.Bölüm

Winchester kardeşlerin hayranları geçen yılın Mart ayından bu yana uzun süredir devam eden dramanın sona ereceğini biliyorlardı. Bununla birlikte, eğlence endüstrisini değiştiren COVİD-19 salgını nedeniyle, Sam ve Dean’in Tanrı ile savaşı beklemeye alınmak zorunda kaldı. Sosyal mesafe tavsiyelerine uygun olarak, Supernatural çekimleri 20 bölümlük son sezonun 18 bölümünün çekimleri sırasında durduruldu. Serinin yönetici yapımcısı Andrew Dabb, durumu açıkladı ve hayranlara Supernatural sonucuna tanık olacaklarına söz verdi.

Supernatural 15.Sezon 14.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Biliyorsunuz ki Supernatural 18.bölüm’e kadar çekildi, fakat dizinin yapımcıları yayını erkenden durdurma kararı aldı. Sebebini ise yapımcılar, “Supernatural 15.sezon 14.bölüm sonrasında işlerin merak edici bir noktaya geldiğini ve izleyicileri ne zaman çekileceği belli olmayan bir dizinin heyecanını şimdiden izletmek istemiyoruz.” açıklamalarını yapmıştı. CW, Sonbahar 2020 için programını açıkladığında daha olumlu haberler geldi. Ocak 2021’e taşınan çekimlerin aksine, tüm Supernatural’ın bu yıl içinde kalan bölümlerini yayınlayacağını ortaya koyuldu. Plan yaz sonunda veya erken sonbaharda yürürlüğe girecek. British Columbia’da çekim yapan Supernatural, bitmemiş bölümlerini tamamlamak için sabırsızlıkla beklemede.

Jensen Ackles: Daha güçlü döneceğiz.

Supernatural 15.Sezon 14.Bölüm

Dean Winchester’ı oynayan Jensen Ackles, Supernatural 15. sezon için yaşadığı öngörülemeyen gecikmenin olumlu tarafından bakmayı seçti. Nisan ayında ekranlara geri dönen aktör, molanın şovdaki herkese yeniden odaklanma ve sonuç olarak daha güçlü dönme şansı sağladığını belirtti. Bir nimet olarak gelen beklenmedik duraklama, sezonun önceki eleştirilere benimser ise iyileştirmelere neden olabilir.

Supernatural, büyük çıkışlar yapmış fakat kendisini tekrar eden halihazırda uzun bir koşuya sahipti. Kuşkusuz gösterinin mümkün olduğunca uzun süre üretimde kalmasını isteyen çok fazla izleyici var. Sam ve Dean’in büyümesini ve yörüngesindeki destekleyici karakterleri izleyen ve birkaç ay boyunca veda etmeye hazırlanan çok daha fazlası da var. Her iki kafadaki hayranlara, Supernatural yeni bölümlerinin yakında yayınlanacağı haberi memnuniyetle karşılanacaktır. Bu süreçte ilk adımlar atılıyor!

Supernatural 15.Sezon 14.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!