Supernatural 15.Sezon 20.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Winchester’lar büyük uğurlanmaları için yakında televizyonda olacaklar. Supernatural 15.Sezon 20.Bölüm “Inherit the Earth” adıyla ekranlarda olacak.

Uzun süredir devam eden fantastik drama Supernatural hayranları, nihayet serinin galasının son bölümleri olarak Winchester’lara duygusal bir veda ediyor.

Yapım, çekimleri durduran ve sezonun ortalarında kabaca uzun bir ara verilmesine neden olan koronavirüs salgından etkilendi.

15.Sezonun sadece son bölümü kaldı ve bu The CW şovunun son bölümleri olacak. Bu bölümler, koronavirüsle ilgili üretimin durdurulması nedeniyle ertelenmişti. Şovun yaratıcıları, Sam (Jared Padalecki tarafından oynanan) ve Dean Winchester’ın (Jenson Ackles) maceralarının, geri dönen oyuncu kadrosu ve olay örgüsü detayları hakkında bir dizi ilginç ayrıntı da dahil olmak üzere nasıl olduğunu ima etti. Ve bu hafta Supernatural 15.Sezon 20.Bölüm ekranlara yansıyacak.

Supernatural 15.Sezon 20.Bölüm bu hafta ekranlara geliyor.
Supernatural 15. Sezondan Dean ve Sam

Supernatural 15.Sezon 18.Bölüm Özeti

Dizinin 15. sezon 18. bölümünde; Sam, Dean, Castiel ve Jack ortak hedefin iyiliği için savaşarak maceralarına devam etmişlerdi. Gelecek bölümde ise dörtlünün Tanrı’ya karşı savaşı devam ederken ve her şey tehlikedeyken tanıdık bir yüz (Chuck) kavgaya katılmak için geri dönecek.

Billie sığınağa ulaşır ve Castiel ve Dean’i öldürmekle tehdit eder. O anda Castiel, The Empty ile olan anlaşmasını zorlayarak onu durdurabileceğini fark eder ve bu, gerçek mutluluk anını fark ederse ortaya çıkar. Castiel derin düşünür ve Dean’e şunları söyler: “Gerçek mutluluğum neye benzeyebilir ki? 

Asla bir cevap bulamadım çünkü istediğim tek şey sahip olamayacağımı bildiğim bir şey. Ama sanırım artık mutluluğun sahip olmak olmadığını biliyorum. Sadece varoluşta. ” Bu, Castiel’in Dean’i tüm bu yürekten sevdiğini ifade ettiği zamandır. Boş ortaya çıkar, Cas veda eder ve Billie ile birlikte varlık tarafından emilir. Bakalım Supernatural 15.Sezon 20.Bölüm de hikaye nasıl devam edecek.

Supernatural 15.Sezon 19.Bölüm Özeti

Gelecek bölümün adı “Dünyayı Devralın”. CW resmi özetini şu şekilde özetledi: “Tanrı’ya (konuk yıldız Rob Benedict) karşı savaş devam ederken her şey yolunda. Tanıdık bir yüz savaşa katılmak için geri döner. ” Bölüm, John Showalter tarafından yönetildi ve Eugenie Ross-Leming ve Brad Buckner tarafından yazıldı. Ayrıca resmi tanıtımını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Supernatural 15.Sezonun Kadrosu

Dizi finalinde büyük bir yeniden birleşme bekleyen hayranlar, koronavirüs onları engellemiş gibi göründüğü için muhtemelen hayal kırıklığına uğrayacaklar. Ortak şovmen Andrew Dabb Yahoo !: “Bakın, COVID sınırlayıcıydı, özellikle son iki bölüme geldiğinde. Ve kesinlikle Samantha Smith gibi, Jeffrey Dean Morgan gibi geri getirmek isteyeceğimiz insanlar vardı. ..Ama ne yazık ki, COVID ve diğer bazı şeyler yüzünden, büyük ve büyük bir konuk oyuncu kadrosu aile buluşması yapmak masanın dışındaydı. “

Ancak, “geri dönen herkesin belirli bir nedenle geri döndüğünü. Bunlar bizim istediğimiz insanlar.”

Geri döneceğini bildiğimiz karakterler arasında Adam (Jake Abel), Charlie Bradbury (Felicia Day), Amara (Emily Swallow) ve Uriel (Robert Wisdom) ile Sam ve Dean’in (Christian Michael Cooper ve Paxton) genç versiyonları var. Singleton). Bakalım Supernatural 15.Sezon 20.Bölüm neleri içerecek?

Supernatural’ın Son Bölümlerinde Neler Olacak?

Bölümler, Sam ve Dean’in kaçırdığı her tatili kutlamak için sığınağa gelen bir ziyaretçiyi gören “Son Tatil” ile başlar. Bu arada bir başka bölüm, dizinin son flashback bölümü olacak.

Bu arada Dabb, Yahoo! ‘Ya ima etti, “Nihayetinde, Kansas’tan Yüce Varlık’la karşı karşıya gelen iki adam olan Sam ve Dean inecek.”

Doğaüstü Bir Canlanma Olacak mı?

Büyük olasılıkla. Jensen Ackles ve Jared Padalecki’nin gerçek hayatta iyi arkadaşlar oldukları ve son 15 yıldır birlikte çalıştıkları bir sır değil – ve gelecekte yeniden bir araya gelmeye açık oldukları görülüyor.

Ackles, aktör Michael Rosenbaum ile podcast’i Inside of You’da, son derece olumlu bir tavırla bir Supernatural canlanma olasılığından bahsetti .

Dedi ki: “Her zaman yolda beş yıllık bir olasılık olduğunu düşünmüşümdür, aramayı alır ve ‘Hey, bir akış ağı için biraz kısa süreli eylem yapalım ve altı bölüm için geri getirelim. ‘

Bunun şu anda uzun bir veda olmadığını hissediyorum. Sanki şunu hissediyorum, ‘Şimdilik bunu dolaba asalım ve onu yoldan biraz atarız. “

Bir Warner Bros mülkü olan stüdyonun yayın hizmeti HBO Max, Supernatural’ın bir canlanma dizisi için geri dönmesi durumunda en önemli seçenek olabilir.

Supernatural 15.Sezon 20.Bölüm Yayın Tarihi ve Fragmanı

Supernatural 15.Sezon 20.Bölüm “Inherit the Earth” ismiyle 20 Kasım da ekranlarda olacak.

Supernatural 15.Sezon 20.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!