Supernatural Final Ne Zaman Çıkacak? İşte Tarih!

Supernatural Final Ne Zaman

Her yerde Supernatural final hakkında paylaşımlar boy gösteriyor. Peki Supernatural final ne zaman hakkında pek bir bilgi maalesef her yerde yok. Sizler için Supernatural finali ne zaman sorusuna bu yazımız ile cevap bulacağız.

Supernatural’ın son bölümlerini bir süredir düzenli olarak yayınlıyor ve 15 sezonun ardından Sam ve Dean Winchester kardeşlere veda ediyoruz. Tahmin edebileceğiniz gibi yıldızlar Jared Padalecki ve Jensen Ackles, hayatlarının çok büyük bir parçası olan diziden ayrılmayı normal olarak duygusal buldular.

Supernatural Final Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Supernatural Final Ne Zaman

Geçen ay, koronavirüs pandemisinin neden olduğu uzun bir çekim gecikmesinin ardından son bölümde çekimler başladığında Instagram hesaplarına samimi mesajlar gönderdiler.

Ayrıca henüz yayınlanmayan Supernatural 15. sezon 19. bölüm ne zaman yayınlanacağını detaylıca anlattık. Dilerseniz bu yazımızı buradan göz atabilirsiniz.

Bununla birlikte, yıldız Jensen Ackles’ın yakın zamanda bir canlanma dizisi fikrine açık olduğunu öne sürdüğü için, bu yaklaşan bölümler Supernatural’ın mutlak sonu olmayabilir.

Supernatural’ın sezon finali hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey:

Supernatural Final Ne Zaman Çıkacak?

Supernatural Final Ne Zaman

Final sezonu, Jared Padalecki ve Jensen Ackles tarafından oynanan Winchesters’ın hikayesini doruk noktasına getiren 20 bölümden oluşuyor.

Şimdiye kadar bu bölümlerden 18’i yayınlandı. Kalan iki bölüm ise düzenli olarak The CW üzerinden yayınlanıyor. Supernatural final ne zaman sorusuna gelecek isek; final bölümü 20 Kasım cuma günü yayınlayacak.

Supernatural Final Fragmanı:

The CW’nin Ağustos ayı sonlarında tanıttığı aşağıdaki fragmanda son bölümlere göz atabilirsiniz:

Supernatural Final Ne Zaman Çıkacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!