Ted Lasso 2.Sezonu Apple TV’e Ne Zaman Geliyor?

Ted Lasso 2.Sezon

Ted Lasso 2.Sezonu ne zaman diyorsanız haberimiz sizin için. Bill Lawrence’ın Ted Lasso’su, bu yıl izleyeceğiniz en iyi dizilerden biri. Apple TV + ‘ın komediye sıcacık kucaklaşması, İngiltere’deki profesyonel bir futbol takımını yönetmek için işe alınan aşırı iyimser bir Amerikan futbolu koçu olan ünlü Ted Lasso rolünde Jason Sudeikis’i canlandırıyor. 

Ted Lasso’nun Konusu

Ted Lasso 2.Sezon
Ted Lasso 2.Sezon

Jason Sudeikis, eski kocasını küçük düşürmek için sahibi Rebecca (Hannah Waddingham) tarafından Richmond Premier Lig futbol kulübüne koçluk yapmak üzere tutulan neşeli bir Kentuckian’ı canlandırıyor. İlk sezonun sonunda, takımdaki neredeyse herkes Ted’in iyimserliğiyle kazanıyor. 

Ted Lasso’yu Nerede İzleyebiliriz ?

Ted Lasso 2.Sezon

Ted Lasso , yalnızca Apple TV + ‘ da yayın yapıyor . Aylık 4,99 ABD doları karşılığında sunulan Apple’ın The Morning Show , Mythic Quest ve daha fazlasını içeren yayın hizmeti şu anda uygun aboneler için yedi günlük ücretsiz bir deneme sunuyor. Bir yıllık ücretsiz Apple TV +, bir Apple cihazı satın aldığınızda ve teklifi 90 gün içinde kullandığınızda da geçerlidir.

Ted Lasso 2.Sezonda Neler Olacak?

Ted Lasso 2.Sezon
Ted Lasso 2.Sezon

İlk sezonun finali, hem Ted hem de Richmond için sıfırlama fırsatı sunuyor. Richmond, Manchester ile olan maçını kalp kırıcı şekilde kaybeder ve bu da kulübün statüsü üzerinde kalıcı bir etkiye sebep olur. Kaybetmek, Premier Lig’den Şampiyona Ligine düşürüldüğü anlamına gelmekte, o ve Richmond oyuncularının yeniden kazanmak için çok çalışmak zorunda olacaklar. Önceki sıralama Ted’e yaptığı gizli saldırılarından pişmanlık duyan Rebecca, onu kovmak yerine, ileride yapacak çok işi olduğunu kabul ederek işini devam etmesini sağladı. 

Ted Lasso 2.Sezonu Ne Zaman Geliyor?

1.Sezon finali 2 Ekim 2020’de gösterime girdi ve dizi 2020 Ağustos’unda ikinci sezon için yenilendi. TV Insider ile Ekim ayı başında yapılan röportaj sırasında hem yazar hem de oyuncu (Roy Kent) olarak görev yapan Brett Goldstein Ted Lasso, 2. Sezon’u yazmaya çoktan başladıklarını ancak hayranların yakın zamanda görmeyeceğini açıkladı.

Resmi bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak son zamanlarda Ted Lasso’nun kendisinden biraz daha fazla netlik geldi. Unlocking Us with Brené Brown podcast’inde sırasında Jason Sudeikis ve Brendan Hunt, 2. Sezon’un 2021 yılının Ağustos ayında Apple TV + ‘da yayınlanmasını beklediklerini söylediler.

Ted Lasso 2.Sezonu Apple TV’e Ne Zaman Geliyor? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!