Teen Wolf 7.Sezon İddiaları Kuvvetleniyor

Teen Wolf 7.sezon iddiaları gün geçtikçe kuvvetleniyor. İlgili dizinin yeni bölümleriyle beraber tekrar ekranlara döneceği konuşuluyor.

Teen Wolf 2011 yılında ilk bölümlerini yayımlamaya başlayan, doğaüstü güçleri ve kurt adamları anlatan fantastik bir gençlik dizisidir. Toplamda 6 sezon süren bu fantastik yapım, 7. sezonla geri gelebileceği konuşuluyor ancak dizi senaristi Jeff Davis yeniden yazamadığını söyledi. Oyuncular ve dizinin yaratıcısı ile bir buluşma sırasında, Jeff Davis Teen Wolf maceralarını yeniden yazmayı reddetmediğini ama yeni bölümleri yazacak hayal gücünün olmadığını söyledi.

Teen Wolf 7.Sezon

Teen Wolf 7.Sezon İddiaları: “Başka Bir Bölüm Yazmayı Hayal Edemiyorum”

Yaratıcı Jeff Davis, yedinci sezon için dönen diziyi ekarte etmiyor ancak başka bir bölüm yazmayı hayal edemiyor. Teen Wolf, eski Marvel TV Başkanı Jeph Loeb tarafından yazılan 1985 filmi olarak hayata başladı. Michael J. Fox’un başrol oynadığı film, Scott Howard adında sıradan bir lise öğrencisini izledi. Dizinin baş rolü olan Scott, bir kurt adam olduğunu keşfettikten sonra, okulun basketbol takımında üstünlük sağlamak ve genellikle popülerliğini arttırmak için yeni yeteneklerini kullandı.

Teen Wolf 7.sezon iddiaları durmak bilmiyor. Davis tarafından geliştirilen ve 2011’de MTV’de çıkış yapan filme dayanan bir televizyon dizisi oldu. Davis tarafından yaratılan komedi ve dramatik unsurları harmanlanan dizide Tyler Posey, Scott McCall rol aldı. Başlangıçta gizemli bir saldırgan tarafından ısırıldıktan sonra Scott dönüşüyor ve doğaüstü dünyaya tanımaya başlıyor.

Dizi ayrıca Stiles Stilinski rolünde Dylan O’Brien, Lydia Martin rolünde Holland Roden ve Malia Tate rolünde Shelley Hennig rol aldı. Grup genellikle gizemli tehditlerle karşı karşıya kalıyor ve Beacon Hills’in koruyucu rolünü üstleniyor. Dizi bir çok ünlü oyuncuya ev sahipliği yapıyor, Superman (Tyler Hoechlin) ve Swamp Thing yıldızı Crystal Reed’e de yer veren dizi 2017 yılında son buldu.

Teen Wolf 7.Sezon

Teel Wolf 7.Sezon İddiaları: Dizinin 9’uncu Yıl Dönümü Kutlandı

Teen Wolf 7.sezon iddiaları, dizinin yıl dönümü ile de bağlantılı. Dizinin 9. yıl dönümünü kutlayan MTV, şovun tarihini yansıtmak için bir çok oyuncuyu ve Davis’i yeniden bir araya getirdi. Josh Horowitz tarafından yönetilen birkaç sembolik karakter, an ve bölüm hakkında tartıştılar. Şovu ve karakterlerini ne kadar iyi hatırladıklarını görmek için eğlenceli bir teste bile katıldılar. Bununla birlikte, tüm nostaljinin ortasında Horowitz, gösterinin geleceğine baktı ve bir gün devam edip edemeyeceğini sorguladı. Davis hızlı bir cevap verdi:

“Kaç mesaj aldığım hakkında hiçbir fikriniz yok Teen Wolf’un 7. sezonu nerede? Aman Tanrım, başka bir bölüm yazmayı hayal bile edemezdim. Dışarıda bunu isteyen insanlar olduğunu biliyorum, ama benden mi yoksa başka birinden mi, kim bilir. Ama yeniden başlatma kültüründeyiz, bu yüzden her şey sonunda tekrar yapılabilir.”

Davis kendini bir devam yazmayı öngörmese de, yapımcı olarak hizmet vermeyi reddetmeyeceği düşünülüyor. Aynı şekilde, oyuncuların çoğunluğu şovdaki karakterlerine ve geçirdikleri vakitleri seviyorlar. Bu nedenle, dizi gerçekten geri dönerse, muhtemelen hayranların sevebileceği bir biçimde olacaktır.

Teen Wolf 7.sezon iddialarını sizlere aktarmaya çalıştık. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR