Temmuz 2020 PS Plus Oyunları Tam Liste

Temmuz 2020 PS Plus oyunları belli oldu. Bu ay NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve Erica ücretsiz olacak.

Bir kaç gün önce PS Plus sistemi 10. yılını doldurdu. Buna özel olarak sistemin oyunları bu ay toplam 3 tane. NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve bonus oyun olarak Erica bu ay PS Plus ile ücretsiz olarak oynanabilecek. Bu oyunlar 7 Temmuz ile 3 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz olacak.

Temmuz 2020 PS Plus

Temmuz 2020 PS Plus Oyunları Listesi

NBA 2K20, bildiğiniz üzere bir basketbol oyunu. Bu oyunda da önceki oyunların izinden gidilmiş, Zaten iyi olan oynanışın daha da üstüne çıkılmış. Gerçek basketbolu çok daha iyi yollar ile yansıtmış bir oyun. NBA 2K20 Metacritic’te 78 puana sahip.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration, Lara Croft’un yeni maceralarını anlatan serinin 2016 yılında çıkış yapan oyunu. Oyunu çizgisel bir oyun olarak düşünmek yanlış olur çünkü oyunda bolca yan görev bulunmakta. Oyun Metacritic’te 88 puana sahip.

Erica bu ayın bonus oyunu. Oyun bir interaktif gerilim oyunu ve bize film uzunluğunda sinematik bir tecrübe sunuyor. Oyunda yapılan seçimler ile hikayeyi şekillendirebiliyoruz. Erica Metacritic’te 69 puana sahip.

Temmuz 2020 PS Plus

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR